AUTOSEDAČKA ABC Design TULIP FASHION EDITION 2020 Fox


Kvalitná autosedačka ABC Design v modernom prevedení Fashion edition zaistí bezpečie na cestách od narodenia do 13kg. viac >>
Výrobca: ABC Design. Kód produktu: 12001602006

110,33 € s DPH

Dostupnost na dotaz Obvyklá doba dodania je 3 - 14 dní
ks

Autosedačka Tulip

Štýlové. Luxusný. Exkluzívne. Nová definícia krásy. Kombinácia vysoko kvalitných materiálov, pôsobivého spracovanie a elegantných farieb pre ohromujúci, moderný vzhľad. Kolekcia Diamond Edition vyčnieva vďaka svojej čistej elegancii a vysoko štýlovému vzhľadu s ohľadom na každý detail.

Detská autosedačka skupiny 0+ Tulip ponúka optimálnu ochranu za každej situácie. Polstrovaná sedacia časť poskytuje vášmu dieťaťu spoľahlivú oporu na cestách a mierne zaguľatená škrupina umožňuje upokojujúce hojdania. Autosedačka Tulip sa pýši jednoduchým prípojným mechanizmom pre rýchlu premenu na cestovné system. Behom pár jednoduchých pohybov pripevníte autosedačku na kočíky ABC Design. Vo vašom vozidle ju možno bezpečne zaistiť aj pomocou základne Isofix Base Tulip. Detská autosedačka Tulip je vhodná pre deti od 0 do 15 mesiacov alebo do 13 kg telesnej váhy. Jej nastaviteľná opierka hlavy umožňuje prispôsobenie vnútorného priestoru podľa veku a veľkosti dieťaťa. Poťah je odnímateľný a možno ho prať v práčke.

Dôležité údaje a fakty:

Maximálna nosnosť 13 kg
Kompatibilný s: Limbo, Salsa 4/4 Air, Condor 4 / Air, Turbo 4/4 T / 6, Terén 4 / Air, Viper 4, Zoom / Air
Rozmery (D x Š x V) 64 x 44 x 59 cm
Celková hmotnosť 3,95 kg

Autosedačku Tulip lze zakoupit také v nové kolekci 2021.


Prosíme, berte na vedomie, že farby zobrazené na monitore sa môžu od skutočných farieb mierne líšiť. Zároveň si vyhradzujeme právo previesť malé zmeny v dizajne a modeloch. Chcete si byť istí výberom? Váš špecializovaný predajca vám môže ukázať najnovšie kolekcie a pomôcť vám nájsť správnu farbu.

Parametre

Země původu
Německo
Distribuce
Česká republika

Príslušenstvo 6

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás!