Varianta neexistuje

┼átandardn├í cena 262,01┬áÔéČ. U┼íetr├şte 18% (48,11┬áÔéČ) 213,90┬áÔéČ

ks

Bezpe─Źnos┼ą na prv├Ż poh─żad. A po─Ź├║vanie!
viac

V├Żrobca: BRITAX K├│d produktu: P4000984196986 Doprava a platba

Varianta Dostupnos┼ą Cena Mno┼żstvo (ks)
Autoseda─Źka Britax KING II LS BLACK 2022 Blue Marble F Vyprod├íno u dodavatele 213,90┬áÔéČ
Autoseda─Źka Britax KING II LS BLACK 2022 Black Ash S Vyprod├íno u dodavatele 213,90┬áÔéČ

Autoseda─Źka King II LS Black

Inovat├şvna autoseda─Źka KING II LS poskytuje unik├ítny sveteln├Ż a akustick├Ż indik├ítor p├ísov, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że spr├ívne prip├║ta┼ą va┼íe die┼ąa a umo┼żn├ş mu bezpe─Źn├ę a pohodln├ę cestovanie. S na┼í├şm patentovan├Żm syst├ęmom nap├şnania bezpe─Źnostn├ęho p├ísu a pokro─Źilou bo─Źnou a prednou ochranou bude nastavovanie seda─Źky a udr┼żovanie v├í┼ího die┼ąa┼ąa v bezpe─Ź├ş ├║plne jednoduch├ę.

Integrovaná záruka

Aby sme v├ím na cest├ích zaistili ├║pln├Ż pokoj na du┼íi, vybavili sme KING II LS inovat├şvnym sveteln├Żm syst├ęmom Light System (LS), ktor├Ż poskytuje vizu├ílny a zvukov├Ż sign├íl spr├ívneho napnutia bezpe─Źnostn├ęho p├ísu. Jednoducho po─Źkajte, a┼ż sa rozsvieti zelen├í kontrolka a budete po─Źu┼ą cvaknutie ÔÇô teraz si m├┤┼żete by┼ą ist├ş, ┼że va┼íe die┼ąa si bude u┼ż├şva┼ą bezpe─Źn├ę a pohodln├ę cesty.

Dokonalá kompatibilita, jednoduchá inštalácia

Prisp├┤sobiv├í a ─żahko in┼ítalovate─żn├í autoseda─Źka KING II LS je schv├ílen├í pre pou┼żitie v ka┼żdom vozidle s 3bodov├Żmi bezpe─Źnostn├Żmi p├ísmi. Nakl├ípacia seda─Źka umo┼ż┼łuje jednoduch┼í├ş pr├şstup a dobr├║ vidite─żnos┼ą pri upravovan├ş bezpe─Źnostn├ęho p├ísu. Hne─Ć ako je bezpe─Źnostn├Ż p├ís nastaven├Ż a zacvaknut├Ż, seda─Źka automaticky napne bezpe─Źnostn├Ż p├ís a zaist├ş tak bezpe─Źn├ę prip├║tanie.

P├║tanie

T├║to detsk├║ autoseda─Źku je mo┼żn├ę v aute nain┼ítalova┼ą s 3bodov├Żm bezpe─Źnostn├Żm p├ísom. T├íto mo┼żnos┼ą je praktick├í, pokia─ż autoseda─Źku pres├║vate do r├┤znych ├íut, ktor├ę nemusia ma┼ą kotviace body ISOFIX. Vod├ştka bezpe─Źnostn├Żch p├ísov autoseda─Źky v├ím pom├┤┼żu seda─Źku spr├ívne upevni┼ą.┬á

Rozmery (V x Š x H)

  • 67 x 45 x 54 cm

V├íha v├Żrobku

  • 10.3 kg

Parametre

Norma ECE R 44/04
Isofix Ne
Orientace Po sm─Ťru j├şzdy
Distribuce CZ
Zem─Ť p┼»vodu N─Ťmecko