Varianta neexistuje

229 €

Obvykle do 3 dní - Presnú dostupnosť vám radi oznámime telefonicky, emailom alebo na našom online chate.
ks
Britax/Römer

Autosedačka BABY-SAFE2 i-SIZE poskytuje bezpečie a pohodlie pre novorodencov a deti do 15 mesiacov a prispôsobuje sa vášmu rastúcemu dieťaťu až do 83 cm výšky. viac

Kód produktu: BRR022702CB Doprava a platba

Barevné varianty Britax/Römer Dostupnosť Cena Množstvo (ks)
Autosedačka Britax /Römer BABY-SAFE 2 i-Size 2022 - Barevné varianty Britax/Römer: Cosmos Black Nordic Grey Obvykle do 3 dní 269 €
Autosedačka Britax /Römer BABY-SAFE 2 i-Size 2022 - Barevné varianty Britax/Römer: Cosmos Black Cosmos Black Obvykle do 3 dní 229 €
BABY-SAFE2 i-SIZE
 

Od narodenia - 15 mesiacov | 40 - 83 cm | 0 - 13 kg

Smer inštalácie 40 - 83 cm

Dobré vedieť: Autosedačka BABY-SAFE² i-SIZE bola testovaná spoločnosťou ADAC (ADAC Motorwelt 06/2018) a získala hodnotenie "DOBRÝ" a známku 1.8

VHODNÉ PRE DIEŤA - OD NARODENIA DO 15-TI MESIACOV

BABY-SAFE2 i-SIZE bola navrhnutá tak, aby vyhovela novej norme ECE R129 (i-Size) týkajúce sa autosedačiek, a je vhodná pre novorodencov a deti do 15 mesiacov alebo 83 cm výšky.
Detská autosedačka je vybavená vložkou pre novorodenca, ktorá zaistí dodatočnú ochranu a pohltí energiu v prípade nárazu. Vložka môže byť odstránená a hlavová opierka môže byť prispôsobená tak, aby poskytla viac priestoru pre vaše rastúce dieťa.

PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA poloha v ľahu pre bezpečie a pohodlie

Vieme, ako je náročné rozhodnúť o najbezpečnejší polohe ležmo pre novorodencov počas cestovania autom. Vzhľadom k tomu, že svaly novorodenca nie sú ešte úplne vyvinuté, poloha ležmo je lepšie, zatiaľ čo poloha viac sede je bezpečnejšie v prípade nárazu.
BABY-SAFE2 i-SIZE je vybavená našou patentovanou technológiou polohy ležmo, ktorá vám poskytne jednoduché riešenie - prispôsobením hlavové opierky umožníte nastavenie polohy ležmo. Môžete dokonca zabezpečiť lepšiu polohu ležmo pre vaše dieťa použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE v niektorých modeloch vozidiel.

POKOJ V DUŠI POČAS PRVÝCH CEST VÁŠHO DIEŤAŤA

Deti, najmä potom novorodenci, sú najviac zraniteľní cestujúci a vyžadujú preto ochranu proti každému možnému nárazu. Práve preto sme sa sústredili na vývoj, skúšanie, zdokonaľovanie a výrobu detských autosedačiek, ktoré spĺňajú najnáročnejšie možné štandardy a ich skúšky prevyšujú nároky na novú normu týkajúcu sa bezpečnosti detí (ECE R129).
Kúpite Ak BABY-SAFE2 i-SIZE, kúpite aj náš výskum a záruku bezpečnosti pre vaše dieťa a zaistíte si tak úplný pokoj v duši počas cestovania so svojím dieťaťom.

Rozmery (V x Š x H) - 58 x 44 x 67 cm
Váha výrobku - 4.8 kg


Parametre

Norma ECE R 129 i-Size
Isofix Ano, pouze se zakoupenou základnou/bází