Varianta neexistuje

129,90 €

Obvykle do 3 dní - Presnú dostupnosť vám radi oznámime telefonicky, emailom alebo na našom online chate.
ks
Britax/Römer

Táto autosedačka je ľahká a zároveň bezpečná, vďaka svojej váhe sa dobre prenáša. Zaisťuje prirodzenú polohu hlavičky Vášho dieťaťa počas spánku.
Od narodenia - 13 mesiacov | 0 - 13 kg viac

Kód produktu: BRR022105_MB Doprava a platba

Barevné varianty Britax/Römer Dostupnosť Cena Množstvo (ks)
Autosedačka Britax/Römer Baby-Safe 2022 - Barevné varianty Britax/Römer: Moonlight Blue Cosmos Black Obvykle do 3 dní 129,90 €
Autosedačka Britax/Römer Baby-Safe 2022 - Barevné varianty Britax/Römer: Moonlight Blue Moonlight Blue Obvykle do 3 dní 129,90 €
Autosedačka Britax/Römer Baby-Safe 2022 - Barevné varianty Britax/Römer: Moonlight Blue Storm Grey Obvykle do 3 dní 129,90 €
Autosedačka Britax/Römer Baby-Safe 2022 - Barevné varianty Britax/Römer: Moonlight Blue Wine Rose Obvykle do 3 dní 129,90 €

Od narodenia - 13 mesiacov | 0 - 13 kg


Pohodlie a bezpečie

BABY-SAFE poskytuje pre vaše dieťa bezpečné a pohodlné prostredie na cestách. Mäkko polstrované bočnice zaistí pre vaše dieťa úplnú ochranu, zatiaľ čo opierka hlavy a integrovaná poduška garantujú pohodlie a prirodzenú pozíciu poležiačky pre malé deti. Podušku môžete odstrániť a poskytnúť tak viac priestoru pre rastúce deti.

Prispôsobivosť a pohodlie
BABY-SAFE je ľahká a ľahko ovládateľná, čo zaručuje úplnú prispôsobivosť a pohodlie a umožňuje vám tak ľahké prenášanie medzi autom a kočíkom. Sedačka môže byť inštalovaná vo vozidle pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu, na našej BABY-SAFE ISOFIX BASE alebo BABY-SAFE BELTED BASE, zatiaľ čo adaptéry CLICK & GO ® umožňujú inštaláciu na akomkoľvek kočíka Britax.


Nastaviteľná rukoväť

Nastaviteľnú rukoväť môžete ľahko posunúť dozadu a upútať vaše dieťa do detskej autosedačky. Pre odblokovanie a posunutie rukoväte jednoducho stlačte tlačidlá na oboch stranách rukoväti. Keď je autosedačka na zemi, odporúčame posunúť rukoväť maximálne dozadu, aby ste zabránili preklopeniu autosedačky.

Mäkko polstrovaná opierka hlavy

Naše mäkko polstrovaná opierka hlavy garantuje pohodlnú polohu hlavy vášho dieťaťa. Zaistí tiež prirodzenú a ergonomickú polohu ležmo vďaka integrovanej poduške v oblasti chrbta dieťaťa. Podušku môžete odstrániť a poskytnúť tak viac priestoru pre staršie deti.

5bodový bezpečnostný pás

Veríme, že 5bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútanie vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zabezpečí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Odnímateľný poťah

Na cestách sa môže stať všeličo - pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný, aby ste mohli problém rýchlo vyriešiť a vrátiť sa na cestu.

Slnečná clona

Slnečná clona chráni vaše dieťa pred slnkom (UPF 50+) tak vo vozidle, ako aj v kočíku.

Hlboké ochranné bočnice

Naše mäkké polstrované tvorí ochrannú vrstvu, ktoré pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa.


Technické vlastnosti
Smer instalace0 - 13 kg

Rozmery a hmotnosť:

V 57 x Š 44 cm x H 65 cm

Váha: 4 kg

Príslušenstvo na dokúpenie

  • adaptéry CLICK & GO ®
  • BABY-SAFE ISOFIX BASE - je pripojená ku kotviacim bodom ISOFIX
  • BABY-SAFE BELTED BASE - sa inštaluje pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu vozidla
  • letný poťah
  • Držiak na fľaše
  • náhradný poťah
  • Ochrana na poťah pod autosedačku

Parametre

Isofix Ano, pouze se zakoupenou základnou/bází
Certikováno pro použití v letadle Ano