Varianta neexistuje

Štandardná cena 348,74 €. Ušetríte 19% (65,73 €) 283,01 €

ks

Unikátna pokračovacia autosedačka pre pohodlné a bezpečné cestovanie Pre deti od 3 mesiacov do 4 rokov
viac

Výrobca: BRITAX Kód produktu: P4000984312720 Doprava a platba

Varianta Dostupnosť Cena Množstvo (ks)
Autosedačka Britax/Römer DUALFIX iSENSE 2022 Golden Cognac Vyprodáno u dodavatele 283,01 €
Autosedačka Britax/Römer DUALFIX iSENSE 2022 Burgundy Red Vyprodáno u dodavatele 283,01 €

Autosedačka Dualfix iSense

Toto tu ešte nebolo! Inteligentný rad iSence na scéne!

Už od roku 1966 sa Britax Römer venuje vývoju a výrobe autosedačiek pre deti. Patrí k svetovej špičke v bezpečnosti. Teraz vám prináša nový, unikátny cestovný systém iSense, ktorý spĺňa nároky na ešte väčšiu bezpečie, komfortnejšiu obsluhu a zábavnejšie cestovanie s deťmi, než ste si dokázali kedy predstaviť!

4 roky bezpečného a komfortného cestovania

Autosedačka Dualfix iSense vychádza z obľúbeného ADACom oceneného modelu Dualfix M i-Size. Navyše je vybavená inovatívnym osvetlením, ktoré ešte viac spríjemní vaše spoločné cestovanie. Je určená pre deti od 3 mesiacov do 4 rokov a je to tá najlepšia možnosť po tom, čo dieťatko vyrastie z prvej autosedačky.

Vidieť a byť videný

Inovatívne svetielka sú umiestnené na bočniciach autosedačky. Ich mäkké, tlmené svetlo zaistí, že aj v tme budete vedieť, čo vaše dieťatko práve robí. Väčšiemu dieťaťu potom jemné svetlo spríjemní dlhšie cestovanie, pretože sa pri ňom môže hrať či prezerať knižku. Svetielka vám pomôžu aj s usadzovaním. Aj v tme si budete istí, že ste pásy utiahli správne a že nie sú nikde prekrížené. Svetielka majú 3 intenzity svietenia. Je možné ich ovládať manuálne alebo nastaviť automatický režim. V ňom sa svetielka samé vypnú minútu po usadení dieťatka do sedačky.

Otočná o 360 °

Pokračujúcu autosedačku Dualfix iSense je možné používať výhradne so základňou Flex base iSense (nie je súčasťou balenia). Možnosť otáčania o 360 ° stupňov ocenia ako deti, tak rodičia. Táto funkcia totiž výrazne uľahčuje usadzovanie dieťaťa. Sedačku si jednoducho otočíte do nástupnej polohy a potom otočíte buď proti alebo v smere jazdy podľa toho, ako to dieťaťu vyhovuje. Bezpečnostní experti odporúčajú voziť deti proti smeru jazdy čo najdlhšie. Je to totiž ten najbezpečnejší spôsob cestovania. Autosedačka Dualfix iSense vám to umožní až do 4 rokov veku dieťaťa.

Objavovať aj odpočívať

Autosedačku Dualfix iSense je možné nastaviť do 6 polôh. Dieťa tak môže pozorovať svet za oknami auta a až ho to unaví, jednoducho mu sedačku nastavíte do polohy v ľahu. Možnosti polohovania sedačky vám zároveň zaistia nastavenie správnej polohy v autách s rôznym sklonom sedadla. Dieťatku tak počas jazdy nebude padať hlavička. K jeho maximálnemu pohodliu prispieva aj možnosť predĺžiť priestor pre nožičky pri protismernej jazde.

Bezpečie ruka v ruke s komfortom

Bezpečnosť je u autosedačiek Britax Römer vždy na prvom mieste, preto autosedačka Dualfix iSense zodpovedá najprísnejšej európskej bezpečnostnej norme ECE R129 (i-Size). Sedačka je vybavená množstvom inovatívnych bezpečnostných prvkov. Je to napríklad optimalizovaný integrovaný systém ochrany pri bočnom náraze SICT INSIDE a ďalej patentovaný systém Pivot Link, ktorý dieťa chráni zo všetkých strán. Pre väčšiu bezpečnosť dieťaťa je Dualfix iSense vybavená aj 5bodovými bezpečnostnými pásmi s protišmykovou vrstvou.

Autosedačka Dualfix iSense sa na základňu inštaluje iba jediným kliknutím, a to do pozície v protismere. Do požadovaného umiestnenia už si ju ľahko natočíte. Jednoduchou manipuláciou so základňou nastavíte nielen tzv. nástupnú polohu pre ľahší prístup k dieťaťu, ale aj naklopenie sedačky do ľahu.

Prednosti autosedačky Dualfix iSense v skratke

•  Súčasť modulárneho systému iSense pre komfort a bezpečie detí od 3 mesiacov do 4 rokov

•  Spĺňa i-Size normu

• Autosedačka sa dá používať iba so základňou Flex base iSense (nie je súčasťou balenia)

•  Možnosť cestovať v protismere až do 4 rokov veku dieťaťa

•  Svetielka pre dohľad nad dieťaťom a detské činnosti

•  Nastaviteľný automat svetielok pre ľahké pripútanie dieťaťa

•  Manuálne ovládanie svetielok v 3 stupňoch intenzity

•  Veľmi jednoduché vycvaknutie sedačky iba jednou rukou

• Poťahy sa dajú ľahko zložiť a vyprať pri 30 °C

•  Súčasťou balenia je 2metrový nabíjací USB kábel

•  Nabíjanie trvá asi 4 hodiny a pri plnom svietení vydrží cca 18 hodín

•  Vyrobené v Nemecku

Parametre

Norma ECE R 129 i-Size
Isofix Ano, pouze se zakoupenou základnou/bází
Orientace Kombinovaná
Nástupná pozícia Áno
Distribuce CZ
Země původu Německo