Varianta neexistuje

402,14┬áÔéČ

ks
Barevn├ę varianty Cybex Dostupnos┼ą Cena Mno┼żstvo (ks)
Autoseda─Źka CYBEX Cloud Z i-Size 2021 - kolekcia Simply Flowers Dream Grey Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
402,14┬áÔéČ
Autoseda─Źka CYBEX Cloud Z i-Size 2021 - kolekcia Simply Flowers Pale Blush Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
402,14┬áÔéČ
Autoseda─Źka CYBEX Cloud Z i-Size 2021 - kolekcia Simply Flowers Nude Beige Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
402,14┬áÔéČ

Vydajte sa na magick├║ cestu do sveta m├│dy a prec├şzna pr├íca s kolekciou Simply Flowers od Cybex.
Objavte ─Źaro t├Żchto unik├ítnych kvet├şn, ktor├ę zdobia cel├║ kolekciu.
Za┼żite pocit modernej princeznej - to v┼íetko je mo┼żn├ę s kolekciou Simply Flowers

UN R129 / 02, 45 - 87 cm, od narodenia a┼ż do cca 18 mesiacov

PRVOTRIEDNY POHODLIE PRE DETI, JEDNODUCHÁ OBSLUHA PRE RODIČOV

V r├ímci modul├írneho syst├ęmu Z-Line mo┼żno autoseda─Źky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadi┼ą na z├íklad┼łu Base Z a zaisti┼ą tak bezpe─Źn├ę cestovanie pre deti od narodenia a┼ż do 105 cm (cca 4 roky). V─Ćaka inovat├şvnemu oto─Źn├ęmu mechanizmu z├íklady Base Z je mo┼żn├ę ot├í─Źa┼ą autoseda─Źku Cloud Z i-Size z poz├şcie proti smeru jazdy do poz├şcie pre jednoduch├Ż n├ístup a v├Żstup. Autoseda─Źka je ─Ćalej vybaven├í odn├şmate─żnou novorodeneck├║ vlo┼żkou, ktor├í zni┼żuje riziko nebezpe─Źn├ęho prepadnutiu hlavy die┼ąa┼ąa dopredu po─Źas sp├ínku. Po nasaden├ş autoseda─Źky na ko─Ź├şk je mo┼żn├ę nastavi┼ą ergonomickou poz├şciu ├║plne ─żahu.

Bezpe─Źnos┼ą je v CYBEX hlavnou prioritou. Flexibiln├ę materi├íly autoseda─Źky Cloud Z i-Size absorbuj├║ sily n├írazu a pom├íhaj├║ s ochranou die┼ąa┼ąa. Pri bo─Źnom n├íraze sa kombin├ícia energie absorbuj├║ce ┼íkrupiny a syst├ęmu L.S.P. postar├í o zv├Ż┼íen├║ bezpe─Źnos┼ą a redukciu s├şl n├írazu a┼ż o cca 25%. Bezpe─Źnostn├ę v├Żbavu ─Ćalej dop─║┼łaj├║ extra ┼íirok├ę Y-p├ísy s m├Ąkk├Żm ─Źal├║nen├şm a v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í opierka hlavy. V─Ćaka t├Żmto funkci├ím je zaisten├ę dokonal├ę pohodlie po─Źas jazdy a vysok├í ├║rove┼ł bezpe─Źnosti pri nehode. Bezpe─Źnos┼ą a inov├ície sa sn├║bi s hladk├Żm dizajnom: Cloud Z i-Size d├í pomocou adapt├ęrov jednoducho pripevni┼ą na ko─Ź├şky CYBEX, gb a in├ę vybran├ę modely od ostatn├Żch v├Żrobcov a vytvori┼ą tak praktick├Ż cestovn├Ż syst├ęm.

  • s├║─Źas┼ą modul├írneho syst├ęmu Z-Line
  • oto─Źn├Ż mechanizmus pre jednoduch┼íiu obsluhu
  • ergonomick├í poz├şcia ├║plne le┼żmo
  • L.S.P. syst├ęm
  • 11pozi─Źn├ş v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í opierka hlavy
  • odn├şmate─żn├í novorodeneck├í vlo┼żka
  • integrovan├í XXL skl├ípacia slne─Źn├í strie┼íka
  • mo┼żnos┼ą pou┼żitia v r├ímci tzv. cestovn├ęho syst├ęmu
  • energiu absorbuj├║ce materi├íly

Modul├írny syst├ęm
Zosta┼łte flexibiln├ę - v r├ímci modul├írneho syst├ęmu Z-Line mo┼żno na z├íklad┼łu Base Z nasadi┼ą autoseda─Źky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size.
 
Oto─Źn├Ż mechanizmus
Poskytuje pohodln├ę ukladanie a vyberanie die┼ąa┼ąa z autoseda─Źky bez pr├şli┼ín├ęho nam├íhania chrbta rodi─Źia. Navy┼íe u─żah─Źuje zmenu medzi poz├şciami autoseda─Źky.

Ergonomick├í poloha ├║plne v ─żahu
Pre v├Ą─Ź┼íie pohodlie v autoseda─Źke mimo vozidla. Vn├║torn├ę sklon mo┼żno nastavi┼ą iba jednou rukou bez nutnoti vybera┼ą die┼ąa z autoseda─Źky.

L.S.P. syst├ęm
Pon├║ka zv├Ż┼íen├║ bezpe─Źnos┼ą pri bo─Źnom n├íraze. V kombin├ícii s energiu absorbuj├║ci ┼íkrupinou zni┼żuje silu bo─Źn├ęho n├írazu a┼ż o cca 25%.

V├Ż┼íkovo nastavite─żn├í opierka hlavy
Pre prisp├┤sobenie autoseda─Źky v├í┼ímu rast├║cemu die┼ąa┼ąu m├┤┼żete nastavi┼ą jednu z 11 mo┼żn├Żch poz├şci├ş. Pomocou integrovan├ęho vedenie p├ísov mo┼żno nastavenie opierky hlavy vykona┼ą ─żahko behom p├ír sek├║nd.

Odn├şmate─żn├í novorodeneck├í vlo┼żka
V─Ćaka novorodeneckej vlo┼żke m├┤┼żu deti v autoseda─Źke le┼ża┼ą v poz├şcii takmer ├║plne ─żahu. T├í pom├íha predch├ídza┼ą nebezpe─Źn├ęmu prepad├ívanie hlavy die┼ąa┼ąa dopredu po─Źas sp├ínku, ktor├ę m├┤┼że vies┼ą k d├Żchac├şm probl├ęmom. Pre poskytnutie viac priestoru star┼í├şm de┼ąom by mala by┼ą vlo┼żka vytiahnut├í, akon├íhle je die┼ąa vy┼í┼íia ako 60 cm.

Integrovan├í XXL slne─Źn├í strie┼íka
Pre pr├ęmiov├║ ochranu pred vetrom a slnkom s UPF50 +.

Cestovn├Ż syst├ęm
Autoseda─Źku mo┼żno pomocou adapt├ęrov jednoducho pripevni┼ą na ko─Ź├şky CYBEX, gb a in├ę vybran├ę modely od ostatn├Żch v├Żrobcov a vytvori┼ą tak praktick├Ż cestovn├Ż syst├ęm.

Energiu absorbujúci škrupinu
Bezpe─Źnos┼ą je hlavnou prioritou pri v┼íetk├Żch autoseda─Źiek CYBEX a gb. Flexibiln├ę ┼ítrukt├║ra materi├ílu absorbuje sily n├írazu a napom├íha ju odv├ídza┼ą pre─Ź od die┼ąa┼ąa.


d─║┼żka / ┼í├şrka / v├Ż┼íka: 670, 440, 380-600 mm
váha: 4,8 kg
UN R129 / 02, 45 - 87 cm

Parametre

Zem─Ť p┼»vodu N─Ťmecko
Distribuce Česká republika