Varianta neexistuje
Light, Dark

369,28┬áÔéČ

ks
Cybex

Autoseda─Źka CYBEX CLOUD Z i-size FASHION SPRING BLOSSOM

-od narodenia a┼ż do cca 18 mesiacov
S uchvacuj├║cim kvetinov├Żm aran┼żm├í na v├Żraznom pozad├ş steles┼łuje detsk├í autoseda─Źka Cloud Z i-Size v kolekcii Spring Blossom dokonal├║ rovnov├íhu medzi n├ídhern├Żm dizajnom, nekompromisn├Ż bezpe─Źnos┼ąou a funk─Źnos┼ąou, zais┼ąuj├║ci pohodlie v├í┼ího die┼ąa┼ąa. viac

Doprava a platba

Barva Dostupnos┼ą Cena Mno┼żstvo (ks)
Autoseda─Źka Cybex CLOUD Z i-Size 2021 - Kolekcia SPRING BLOSSOM Light Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
369,28┬áÔéČ
Autoseda─Źka Cybex CLOUD Z i-Size 2021 - Kolekcia SPRING BLOSSOM Dark Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
369,28┬áÔéČ

20190624 CYBEX - Spring Blossom - intro

SILNE zakorenen├ę KVETY

P├┤vab ┼żeny ─Źasto spo─Ź├şva v jej sile. Niekedy je skryt├í, inokedy zase na obdiv v┼íetk├Żm okolo. ┼Żena m├┤┼że by┼ą romantick├í, citliv├í a ┼żensk├í,
ale hlbok├║ vn├║tri m├í zakorenen├Ż in┼ítinkt stara┼ą, ochra┼łova┼ą a in┼ípirova┼ą v┼íetky v jej okol├ş.
A predov┼íetk├Żm dok├í┼że privies┼ą na svet nov├Ż ┼żivot.

Pr├íve t├íto my┼ílienka n├ím bola in┼ípir├íciou pre na┼íu nov├║, n├ídherne spracovan├║ kolekciu, Spring Blossom. Rozkvitnut├║ rastlinu sme premenili v symbol ┼żenskej sily a vytvorili tak jedine─Źn├║, sofistikovan├║ a elegantn├║ kolekciu. Bujnej kvety vo v├Żrazn├Żch a kr├ísnych farb├ích vy┼żaruj├║ ┼żenskos┼ą, romantiku, zmyselnos┼ą a p├┤vab. Vyvol├ívaj├║ dojem hojnosti, ktor├í v├ím jednoducho vezme dych.

O─Źaruj├║ce, zvodn├Ż a luxusn├Ż dizajn - za touto kolekciu sa zaru─Źene ka┼żd├Ż oto─Ź├ş.

SpringBlossom_Web_banner_Template_2020

─îist├Ż LUXUS, vytvoren├Ż s L├üSKOU.

Pozrite na elegantn├ę detaily a dotknite sa sofistikovan├Żch doplnkov - vo v┼íetk├Żch smeroch vrcholnej spracovanie. Kr├ísa nevy┼żaruje len zvonku,
ale aj z luxusn├ęho vn├║tra. Uhladenos┼ą a sofistikovanos┼ą s modernou eleganciou, pr├íve tu sa stret├íva prvotriedne ┼ít├Żl s praktick├Żm dizajnom.

Na mieru vyroben├ę kovov├ę doplnky, luxusn├ę detaily a ozdoby v podobe drahokamov dod├ívaj├║ kolekciu nespochybnite─żn├Ż p├┤vab.
Ka┼żd├Ż produkt v tejto kolekcii je nad─Źasov├Ż a je rados┼ą ho ma┼ą.

Prekr├ísne kvety v ├║chvatn├Żch 3D n├í┼íivk├ích priamo zv├ídzaj├║ k dotykom a na presk├║manie ich v├Żnimo─Źn├Żch detailov.
Vyberte si medzi Spring Blossom Dark a Spring Blossom Light. Je to l├íska na prv├Ż poh─żad.

Autoseda─Źka CYBEX CLOUD Z i-size FASHION SPRING BLOSSOM 2019

S uchvacuj├║cim kvetinov├Żm aran┼żm├í na v├Żraznom pozad├ş steles┼łuje detsk├í autoseda─Źka Cloud Z i-Size v kolekcii Spring Blossom dokonal├║ rovnov├íhu medzi n├ídhern├Żm dizajnom, nekompromisn├Ż bezpe─Źnos┼ąou a funk─Źnos┼ąou, zais┼ąuj├║ci pohodlie v├í┼ího die┼ąa┼ąa.

CLOUD Z i-SIZE
UN R129 / 02, 45 - 87 cm, od narodenia a┼ż do cca 18 mesiacov

PRVOTRIEDNY POHODLIE PRE DETI, JEDNODUCHÁ OBSLUHA PRE RODIČOV

V r├ímci modul├írneho syst├ęmu Z-Line mo┼żno autoseda─Źky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadi┼ą na z├íklad┼łu Base Z a zaisti┼ą tak bezpe─Źn├ę cestovanie pre deti od narodenia a┼ż do 105 cm (cca 4 roky). V─Ćaka inovat├şvnemu oto─Źn├ęmu mechanizmu z├íklady Base Z je mo┼żn├ę ot├í─Źa┼ą autoseda─Źku Cloud Z i-Size z poz├şcie proti smeru jazdy do poz├şcie pre jednoduch├Ż n├ístup a v├Żstup. Autoseda─Źka je ─Ćalej vybaven├í odn├şmate─żnou novorodeneck├║ vlo┼żkou, ktor├í zni┼żuje riziko nebezpe─Źn├ęho prepadnutiu hlavy die┼ąa┼ąa dopredu po─Źas sp├ínku. Po nasaden├ş autoseda─Źky na ko─Ź├şk je mo┼żn├ę nastavi┼ą ergonomickou poz├şciu ├║plne ─żahu.

Bezpe─Źnos┼ą je v CYBEX hlavnou prioritou. Flexibiln├ę materi├íly autoseda─Źky Cloud Z i-Size absorbuj├║ sily n├írazu a pom├íhaj├║ s ochranou die┼ąa┼ąa. Pri bo─Źnom n├íraze sa kombin├ícia energie absorbuj├║ce ┼íkrupiny a syst├ęmu L.S.P. postar├í o zv├Ż┼íen├║ bezpe─Źnos┼ą a redukciu s├şl n├írazu a┼ż o cca 25%. Bezpe─Źnostn├ę v├Żbavu ─Ćalej dop─║┼łaj├║ extra ┼íirok├ę Y-p├ísy s m├Ąkk├Żm ─Źal├║nen├şm a v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í opierka hlavy. V─Ćaka t├Żmto funkci├ím je zaisten├ę dokonal├ę pohodlie po─Źas jazdy a vysok├í ├║rove┼ł bezpe─Źnosti pri nehode. Bezpe─Źnos┼ą a inov├ície sa sn├║bi s hladk├Żm dizajnom: Cloud Z i-Size d├í pomocou adapt├ęrov jednoducho pripevni┼ą na ko─Ź├şky CYBEX, gb a in├ę vybran├ę modely od ostatn├Żch v├Żrobcov a vytvori┼ą tak praktick├Ż cestovn├Ż syst├ęm.

- s├║─Źas┼ą modul├írneho syst├ęmu Z-Line
- oto─Źn├Ż mechanizmus pre jednoduch┼íiu obsluhu
- ergonomick├í poz├şcia ├║plne le┼żmo
- L.S.P. syst├ęm
- 11pozi─Źn├ş v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í opierka hlavy
- odn├şmate─żn├í novorodeneck├í vlo┼żka
- integrovan├í XXL skl├ípacia slne─Źn├í strie┼íka
- mo┼żnos┼ą pou┼żitia v r├ímci tzv. Cestovn├ęho syst├ęmu
- energiu absorbujúce materiály

MODULÁRNY SYSTÉM
Zosta┼łte flexibiln├ę - v r├ímci modul├írneho syst├ęmu Z-Line mo┼żno na z├íklad┼łu Base Z nasadi┼ą autoseda─Źky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size.

OTO─îN├Ł MECHANIZMUS
Poskytuje pohodln├ę ukladanie a vyberanie die┼ąa┼ąa z autoseda─Źky bez pr├şli┼ín├ęho nam├íhania chrbta rodi─Źia. Navy┼íe u─żah─Źuje zmenu medzi poz├şciami autoseda─Źky.

ERGONOMICK├ü POZ├ŹCIE ├ÜPLNE ─żahu
Pre v├Ą─Ź┼íie pohodlie v autoseda─Źke mimo vozidla. Vn├║torn├ę sklon mo┼żno nastavi┼ą iba jednou rukou bez nutnoti vybera┼ą die┼ąa z autoseda─Źky.

L.S.P. SYSTÉM
Pon├║ka zv├Ż┼íen├║ bezpe─Źnos┼ą pri bo─Źnom n├íraze. V kombin├ícii s energiu absorbuj├║ci ┼íkrupinou zni┼żuje silu bo─Źn├ęho n├írazu a┼ż o cca 25%.

V├Ł┼áKOVO nastavite─żn├í opierka hlavy
Pre prisp├┤sobenie autoseda─Źky v├í┼ímu rast├║cemu die┼ąa┼ąu m├┤┼żete nastavi┼ą jednu z 11 mo┼żn├Żch poz├şci├ş. Pomocou integrovan├ęho vedenie p├ísov mo┼żno nastavenie opierky hlavy vykona┼ą ─żahko behom p├ír sek├║nd.

Odn├şmate─żn├ę novorodeneck├║ vlo┼żku
V─Ćaka novorodeneckej vlo┼żke m├┤┼żu deti v autoseda─Źke le┼ża┼ą v poz├şcii takmer ├║plne ─żahu. T├í pom├íha predch├ídza┼ą nebezpe─Źn├ęmu prepad├ívanie hlavy die┼ąa┼ąa dopredu po─Źas sp├ínku, ktor├ę m├┤┼że vies┼ą k d├Żchac├şm probl├ęmom. Pre poskytnutie viac priestoru star┼í├şm de┼ąom by mala by┼ą vlo┼żka vytiahnut├í, akon├íhle je die┼ąa vy┼í┼íia ako 60 cm.

INTEGROVANÁ XXL SLNEČNÉ STRIEŠKA
Pre pr├ęmiov├║ ochranu pred vetrom a slnkom s UPF50 +.

CESTOVN├Ł SYST├ëM
Autoseda─Źku mo┼żno pomocou adapt├ęrov jednoducho pripevni┼ą na ko─Ź├şky CYBEX, gb a in├ę vybran├ę modely od ostatn├Żch v├Żrobcov a vytvori┼ą tak praktick├Ż cestovn├Ż syst├ęm.

ENERGIU ABSORBUJÚCI škrupinu
Bezpe─Źnos┼ą je hlavnou prioritou pri v┼íetk├Żch autoseda─Źiek CYBEX a gb. Flexibiln├ę ┼ítrukt├║ra materi├ílu absorbuje sily n├írazu a napom├íha ju odv├ídza┼ą pre─Ź od die┼ąa┼ąa.

Pr├şslu┼íenstvo na dok├║penie
letn├Ż po┼ąah
Z├íklad┼ła Base Z
moskyti├ęra
pláštenka
Nav├ídzac├ş plasty ISOFIX

d─║┼żka / ┼í├şrka / v├Ż┼íka: 670, 440, 380-600 mm
váha: 4,8 kg
UN R129 / 02, 45 - 87 cm

 

 

Parametre

Certikov├íno pro pou┼żit├ş v letadle Ne
Isofix Ano, pouze se zakoupenou z├íkladnou/b├íz├ş
Norma ECE R 129 i-Size
Zem─Ť p┼»vodu N─Ťmecko
Distribuce CZ

Pr├şslu┼íenstvo13