Varianta neexistuje

492,50 €

Dostupnost na dotaz Sledovať dostupnosť - Obvyklá doba dodania je 3 - 14 dní
ks
Cybex

Autosedačka Cybex SIRONA S I-SIZE+SENSORSAFE

Dajte zbohom pracnému usadzovaniu a vyberanie dieťaťa z autosedačky často sprevádzané bolesťami chrbta.

- Narození - 105 cm, až do cca 4 let viac

Kód produktu: 520000545Doprava a platba

Barevné varianty Cybex Dostupnosť Cena Množstvo (ks)
Autosedačka Cybex SIRONA S I-SIZE+SENSORSAFE 2020 - Barevné varianty Cybex: Deep Black Deep Black Dostupnost na dotaz
Sledovať dostupnosť
492,50 €
Autosedačka Cybex SIRONA S I-SIZE+SENSORSAFE 2020 - Barevné varianty Cybex: Deep Black Soho Grey Dostupnost na dotaz
Sledovať dostupnosť
492,50 €
Autosedačka Cybex SIRONA S I-SIZE+SENSORSAFE 2020 - Barevné varianty Cybex: Deep Black River Blue Dostupnost na dotaz
Sledovať dostupnosť
492,50 €
Autosedačka Cybex SIRONA S I-SIZE+SENSORSAFE 2020 - Barevné varianty Cybex: Deep Black Navy Blue Dostupnost na dotaz
Sledovať dostupnosť
492,50 €
Autosedačka Cybex SIRONA S I-SIZE+SENSORSAFE 2020 - Barevné varianty Cybex: Deep Black Granite Black Dostupnost na dotaz
Sledovať dostupnosť
492,50 €

Autosedačka Cybex SIRONA S I-SIZE+SENSORSAFE 

Dajte zbohom pracnému usadzovaniu a vyberanie dieťaťa z autosedačky často sprevádzané bolesťami chrbta.

- Narození - 105 cm, až do cca 4 let

SENSORSAFE

Jedinečná múdra spona, ktorá zvyšuje úroveň bezpečie pre vaše dieťa v autosedačke

Pocit istoty pre vás a dokonalé bezpečie pre vaše dieťa. CYBEX spojil modernú technológiu s dômyselným dizajnom a vytvoril SensorSafe: jedinečnú bezpečnostnú sponu, ktorá vám pomáha dbať na bezpečie a zdravie vášho dieťaťa.

Spona je dostupná v kombinácii s niekoľkými i-Size autosedačkami z rady Platinum a Gold a neustále vás informuje o bezpečie a zdravie vášho dieťaťa v autosedačke.

SensorSafe poskytuje kľúčové upozornenia, ktoré napomáhajú predchádzať krízovým situáciám: pri rozopnutí spony dieťaťom, pri ponechaní dieťaťa vo vozidle, pri dlhom pobyte dieťaťa v autosedačke alebo ak okolitá teplota dosiahne príliš vysoké alebo nízke hodnoty. Všetky upozornenia sa zasielajú na váš chytrý telefón prostredníctvom technológie Bluetooth a ľahko ovládateľné aplikácie, ktorá zároveň obsahuje návod na inštaláciu, inštruktážne videá, odpovede na najčastejšie otázky a ďalšie.

Popis:

Dajte zbohom pracnému usadzovaniu a vyberanie dieťaťa z autosedačky často sprevádzané bolesťami chrbta. Jednou rukou ovládateľný inovatívne 360 ° otočný mechanizmus poskytuje pohodlné nastupovanie a vystupovanie z autosedačky a znižuje tak namáhanie chrbta rodičov. Keďže je pozícia proti smeru jazdy pre dieťa tým najbezpečnejším spôsobom cestovania, autosedačka Sirona S i-Size ju poskytuje pre deti až do 105 cm, cca 4 rokov. Driving Direction Control (DDC) zabraňuje otočenie autosedačky do pozície po smere jazdy u detí mladších ako 16 mesiacov a menších ako 76 cm. V pozícii v smere jazdy ponúka autosedačka zvýšenú bezpečnosť prostredníctvom funkcie Energy Reduction Technology. Tá sa aktivuje pri dosiahnutí najvyššieho zaťaženia pri čelnom náraze: pre zníženie zaťaženia krku dieťaťa sa opierka hlavy mierne zosunie a následne sa zaistí.

CYB_SensorSafe

Vlastnosti:

 • 360 ° otáčanie s pozíciou pre ľahké nastupovanie
 • Pozícia proti smeru jazdy až do 105 cm, cca 4 roky
 • Driving Direction Control (DDC)
 • Energy Reduction Technology (ER-Tech) v pozícii po smere jazdy (od 16 mesiacov a 76 cm)
 • Integrovaný L.S.P. systém
 • Výškovo nastaviteľná opierka hlavy
 • Novorodenecká vložka súčasťou balenia

360 ° otočný mechanizmus

Pozícia pre ľahký nástup a výstup Dômyselné 360 ° otáčanie rodičom uľahčuje život a menej namáha ich chrbát. Inovatívny 360 ° otočný mechanizmus autosedačky Sirona S i-Size uľahčuje otáčanie autosedačky z pozície proti smeru jazdy do pozície po smere jazdy. Naviac poskytuje pozíciu pre ľahké nastupovanie a vystupovanie, ktorá menej namáha chrbát rodičov.

AUTOSEDAČKA V POZÍCIU PROTI SMERU JAZDY

Bezpečne proti smeru jazdy od narodenia až do cca 4 rokov Výrazne znižuje riziko zranenia pri čelnom náraze. Sirona S i-Size vám umožní prevážať vaše dieťa v pozícii proti smeru jazdy od narodenia až do výšky 105 cm (až do 18 kg, cca 4 roky). Voliteľne môžete autosedačku Sirona S i-Size používať aj v pozícii po smere jazdy (pre deti od min. 76 cm výšky a 16 mesiacov, až do 105 cm).

DRIVING DIRECTION CONTROL

DDC Zabraňuje nevhodnému otočenie autosedačky do pozície po smere jazdy skôr, než je dieťaťu 16 mesiacov a meria aspoň 76 cm. Driving Direction Control (DDC) zabraňuje nesprávnemu používanie autosedačky v pozícii po smere jazdy. Zabezpečuje, aby nebolo možné autosedačku používať v tejto pozícii skôr, než je dieťaťu 16 mesiacov a meria aspoň 76 cm.

ENERGY REDUCTION TECHNOLOGY

ER-Tech Znižuje zaťaženie krku pri čelnom náraze (v pozícii po smere jazdy). Energy Reduction Technology autosedačky Sirona S i-Size ponúka pri čelnom náraze zvýšenú bezpečnosť dieťaťa v pozícii po smere jazdy. V porovnaní s inými súčasnými záchytnými systémami znižuje zaťaženie krku počas čelného nárazu až o cca 20%.

INTEGROVANÁ LINEÁRNE ochranu pri bočnom náraze

L.S.P. Systém Predĺženie na strane dverí vozidla. Integrovaný L.S.P. Systém autosedačky Sirona S i-Size ponúka zvýšenú bezpečnosť pri náraze z boku. Spoločne s energiu absorbujúci škrupinou znižuje silu bočného nárazu o cca 25%.

FUNKCIE:

 • Výškovo nastaviteľná opierka hlavy
 • 12 pozícií pre prispôsobenie podľa veľkosti vášho dieťaťa.
 • Polohovanie jednou rukou - jednoduché nastavenie do ideálnej pozície (proti smeru jazdy: 5 pozícií; po smere jazdy: 3 pozície).
 • Energiu absorbujúci škrupina - absorbuje sily nárazu a chráni dieťa v autosedačke.
 • Držiak pásov - uľahčuje vyberanie dieťaťa z autosedačky.

Parametre:

 • dĺžka / šírka / výška: 700/430/635 mm
 • váha: 15 kg
 • ECE R-129
 • Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Parametre

Isofix Ano
Norma ECE R 129 i-Size