Autoseda─Źka Cybex SIRONA Z I-SIZE PLUS + SENSORSAFE 2020

Cybex Autoseda─Źka Cybex SIRONA Z I-SIZE + SENSORSAFE

- UN R129 / 02, 45 - 105 cm, od narodenia a┼ż do cca 4 rokov

V r├ímci modul├írneho syst├ęmu Z-Line mo┼żno autoseda─Źky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadi┼ą na z├íklad┼łu Base Z a zaisti┼ą tak bezpe─Źn├ę cestovanie pre deti od narodenia a┼ż do 105 cm (cca 4 roky). V─Ćaka inovat├şvnemu 360 ┬░ oto─Źn├ęmu mechanizmu je ot├í─Źanie autoseda─Źky z poz├şcie proti smeru jazdy do n├ístupnej / v├Żstupnej poz├şcie ve─żmi jednoduch├ę a zni┼żuje nam├íhanie chrbta rodi─Źov pri ukladan├ş a vyberan├ş det├ş z autoseda─Źky.
viac >>

V├Żrobca: Cybex

390,70┬áÔéČ s DPH

ks
Barevn├ę varianty Cybex Dostupnos┼ą Cena s DPH Mno┼żstvo (ks)
Autoseda─Źka Cybex SIRONA Z I-SIZE PLUS + SENSORSAFE 2020 Deep Black Dostupnost na dotaz 390,70┬áÔéČ
Autoseda─Źka Cybex SIRONA Z I-SIZE PLUS + SENSORSAFE 2020 Soho Grey Dostupnost na dotaz 390,70┬áÔéČ
Autoseda─Źka Cybex SIRONA Z I-SIZE PLUS + SENSORSAFE 2020 Nautical Blue Dostupnost na dotaz 390,70┬áÔéČ
Autoseda─Źka Cybex SIRONA Z I-SIZE PLUS + SENSORSAFE 2020 Mountain Blue Dostupnost na dotaz 390,70┬áÔéČ

Autoseda─Źka Cybex SIRONA Z I-SIZE +SENSORSAFE

- UN R129 / 02, 45 - 105 cm, od narodenia a┼ż do cca 4 rokov

V r├ímci modul├írneho syst├ęmu Z-Line mo┼żno autoseda─Źky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadi┼ą na z├íklad┼łu Base Z a zaisti┼ą tak bezpe─Źn├ę cestovanie pre deti od narodenia a┼ż do 105 cm (cca 4 roky). V─Ćaka inovat├şvnemu 360 ┬░ oto─Źn├ęmu mechanizmu je ot├í─Źanie autoseda─Źky z poz├şcie proti smeru jazdy do n├ístupnej / v├Żstupnej poz├şcie ve─żmi jednoduch├ę a zni┼żuje nam├íhanie chrbta rodi─Źov pri ukladan├ş a vyberan├ş det├ş z autoseda─Źky.

POZOR! SAMOSTATNE NEVYU┼ŻITE─ŻN├ë !!! NUTN├ë ZAK├ÜPI┼Ą TIE┼Ż Z├üKLAD┼çU BASE Z!

SENSORSAFE
Jedine─Źn├í m├║dra spona, ktor├í zvy┼íuje ├║rove┼ł bezpe─Źie pre va┼íe die┼ąa v autoseda─Źke

Pocit istoty pre v├ís a dokonal├ę bezpe─Źie pre va┼íe die┼ąa. CYBEX spojil modern├║ technol├│giu s d├┤myseln├Żm dizajnom a vytvoril SensorSafe: jedine─Źn├║ bezpe─Źnostn├║ sponu, ktor├í v├ím pom├íha dba┼ą na bezpe─Źie a zdravie v├í┼ího die┼ąa┼ąa.
Spona je dostupn├í v kombin├ícii s nieko─żk├Żmi i-Size autoseda─Źkami z rady Platinum a Gold a neust├íle v├ís informuje o bezpe─Źie a zdravie v├í┼ího die┼ąa┼ąa v autoseda─Źke.
SensorSafe poskytuje k─ż├║─Źov├ę upozornenia, ktor├ę napom├íhaj├║ predch├ídza┼ą kr├şzov├Żm situ├íci├ím: pri rozopnut├ş spony die┼ąa┼ąom, pri ponechan├ş die┼ąa┼ąa vo vozidle, pri dlhom pobyte die┼ąa┼ąa v autoseda─Źke alebo ak okolit├í teplota dosiahne pr├şli┼í vysok├ę alebo n├şzke hodnoty. V┼íetky upozornenia sa zasielaj├║ na v├í┼í chytr├Ż telef├│n prostredn├şctvom technol├│gie Bluetooth a ─żahko ovl├ídate─żn├ę aplik├ície, ktor├í z├írove┼ł obsahuje n├ívod na in┼ítal├íciu, in┼ítrukt├í┼żne vide├í, odpovede na naj─Źastej┼íie ot├ízky a ─Ćal┼íie.

CYB_SensorSafe

BEZPE─îN├ë CESTOVANIE PROTI SMERU JAZDY S 360 ┬░ pohodl├şm

V r├ímci modul├írneho syst├ęmu Z-Line mo┼żno autoseda─Źky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadi┼ą na z├íklad┼łu Base Z a zaisti┼ą tak bezpe─Źn├ę cestovanie pre deti od narodenia a┼ż do 105 cm (cca 4 roky). V─Ćaka inovat├şvnemu 360 ┬░ oto─Źn├ęmu mechanizmu je ot├í─Źanie autoseda─Źky z poz├şcie proti smeru jazdy do n├ístupnej / v├Żstupnej poz├şcie ve─żmi jednoduch├ę a zni┼żuje nam├íhanie chrbta rodi─Źov pri ukladan├ş a vyberan├ş det├ş z autoseda─Źky. Funkcia Driving Direction Control (D.D.C.) zabra┼łuje pou┼ż├şva┼ą autoseda─Źku v poz├şcii po smere jazdy, ak je die┼ąa mlad┼íie ako 16 mesiacov (men┼íia ako 76 cm). Ke─Ć┼że sa cestovania v poz├şcii proti smeru jazdy pova┼żuje za najbezpe─Źnej┼í├ş sp├┤sob prepravy det├ş, Sirona Z i-Size umo┼ż┼łuje cestovanie v tejto poz├şcii pre deti a┼ż do 4 rokov. Testy ukazuj├║, ┼że v poz├şcii proti smeru jazdy je sila ─Źeln├ęho n├írazu rovnomerne rozlo┼żen├í cez ve─żk├║ plochu chrbtovej opierky a v porovnan├ş s autoseda─Źkami v poz├şcii po smere jazdy je riziko zranenia ni┼ż┼íia o viac ako 80%. CYBEX odpor├║─Źa autoseda─Źky v poz├şcii proti smeru jazdy pre deti a┼ż do 105 cm (cca 4 roky).

Sirona Z i-Size pon├║ka zv├Ż┼íen├║ bezpe─Źnos┼ą pri ─Źelnom n├íraze tie┼ż v poz├şcii po smere jazdy. V─Ćaka Energy Reduction Technology (ER-Tech) sa zni┼żuj├║ sily ─Źeln├ęho n├írazu, ktor├ę p├┤sobia na krk die┼ąa┼ąa o viac ako 20%, v porovnan├ş s ostatn├Żmi syst├ęmami p├ísov na trhu. Pri bo─Źnom n├íraze sa kombin├ícia energie absorbuj├║ce ┼íkrupiny a syst├ęmu L.S.P. postar├í o zv├Ż┼íen├║ bezpe─Źnos┼ą a redukciu s├şl n├írazu a┼ż o cca 25%. Integrovan├í odrazov├í doska poskytuje vy┼í┼íiu ├║rove┼ł bezpe─Źnosti aj v pr├şpade n├írazu zo zadnej ─Źasti vozidla. O bezpe─Źnos┼ą, ale aj pohodlie sa star├í v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í opierka hlavy, ktor├í z autoseda─Źky Sirona Z i-Size rob├ş bezpe─Źn├║ a pohodln├║ vo─żbu, ktor├í rastie spolo─Źne s die┼ąa┼ąom.

- 360 ┬░ oto─Źn├Ż mechanizmus
- Driving Direction Control (D.D.C.) - prevencia proti nespr├ívnemu pou┼żit├Ż
- Energy Reduction Technology (ER-Tech) - ochrana pri ─Źelnom n├íraze v poz├şcii po smere jazdy
- integrovan├Ż L.S.P. syst├ęm
- s├║─Źas┼ą modul├írneho syst├ęmu Z-Line
- v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í opierka hlavy
- polohovanie a ot├í─Źania jednou rukou
- 5bodov├Ż syst├ęm p├ísov
- energiu absorbujúce škrupina
- odrazová doska
- dr┼żiaky p├ísov

360 ┬░ oto─Źn├Ż mechanizmus
Poskytuje pohodln├ę ukladanie a vyberanie die┼ąa┼ąa a zni┼żuje za┼ąa┼żovanie chrbta rodi─Źov. Z├írove┼ł u─żah─Źuje zmenu poz├şcie autoseda─Źky.

DRIVING DIRECTION CONTROL (D.D.C.)
Zabra┼łuje nespr├ívnemu pou┼ż├şvanie autoseda─Źky v poz├şcii po smere jazdy.

ENERGY REDUCTION TECHNOLOGY (ER-TECH)
Pon├║ka zv├Ż┼íen├║ ochranu v├í┼ího die┼ąa┼ąa v poz├şcii po smere jazdy pri ─Źelnom n├íraze. Tzv. ER-Tech zni┼żuje sily ─Źeln├ęho n├írazu, ktor├ę p├┤sobia na krk die┼ąa┼ąa o viac ako 20%, v porovnan├ş s ostatn├Żmi 5bodov├Żm syst├ęmami p├ísov.

POZ├ŹCIE PROTI SMERU JAZDY
Testy ukazuj├║, ┼że v poz├şcii proti smeru jazdy je sila ─Źeln├ęho n├írazu rovnomerne rozlo┼żen├í cez ve─żk├║ plochu chrbtovej opierky a v porovnan├ş s autoseda─Źkami v poz├şcii po smere jazdy je riziko zranenia ni┼ż┼íia o viac ako 80%. CYBEX odpor├║─Źa autoseda─Źky v poz├şcii proti smeru jazdy pre deti a┼ż do 105 cm, cca 4 roky.

INTEGROVAN├Ł L.S.P. SYST├ëM
Pon├║ka zv├Ż┼íen├║ bezpe─Źnos┼ą pri bo─Źnom n├íraze. V kombin├ícii s energiu absorbuj├║ci ┼íkrupinou zni┼żuje silu bo─Źn├ęho n├írazu a┼ż o cca 25%.

MODULÁRNY SYSTÉM
Zosta┼łte flexibiln├ę - v r├ímci modul├írneho syst├ęmu Z-Line mo┼żno na z├íklad┼łu Base Z nasadi┼ą autoseda─Źky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size.

V├Ł┼áKOVO nastavite─żn├í opierka hlavy
12 poz├şci├ş pre prisp├┤sobenie autoseda─Źky pod─ża v├Ż┼íky v├í┼ího die┼ąa┼ąa.

POLOHOVANIE A OTÁČANIE JEDNOU RUKOU
U─żah─Źuje nastavenie autoseda─Źky. Pre pohodln├ę cestovanie mo┼żno autoseda─Źku Sirona Z i-Size nastavi┼ą do 5 pol├┤h v poz├şcii proti smeru jazdy a do 3 pol├┤h v poz├şcii po smere jazdy.

5bodov├Ż BEZPE─îNOSTN├ü P├üS
Pre ─żahk├ę zabezpe─Źenie v├í┼ího die┼ąa┼ąa.

ENERGIU ABSORBUJÚCI škrupinu
Absorbuje sily n├írazu a chr├íni die┼ąa vn├║tri autoseda─Źky.

odrazovou doskou
Pre zv├Ż┼íen├║ bezpe─Źnos┼ą pri n├íraze zozadu.

DR┼ŻIAKY P├üSOV
U─żah─Źuje vyberanie die┼ąa┼ąa z autoseda─Źky.

Pr├şslu┼íenstvo k dok├║peniu:
Base Z
letn├Ż po┼ąah
Nav├ídzac├ş plasty ISOFIX
dr┼żiak n├ípojov

d─║┼żka / ┼í├şrka / v├Ż┼íka: 715, 430, 670 mm
váha: 15 kg
UN R129 / 02, 45 - 105 cm

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás!