Varianta neexistuje

305,95┬áÔéČ

ks

─îas let├ş a deti rast├║ - a to r├Żchlo! viac

V├Żrobca: GBDoprava a platba

Barevn├ę Varianty GB Dostupnos┼ą Cena Mno┼żstvo (ks)
Autoseda─Źka GB EVERNA-FIX 2021 Laguna Blue Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
305,95┬áÔéČ
Autoseda─Źka GB EVERNA-FIX 2021 Sweet Pink Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
305,95┬áÔéČ
Autoseda─Źka GB EVERNA-FIX 2021 Rose Red Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
305,95┬áÔéČ
Autoseda─Źka GB EVERNA-FIX 2021 Night Blue Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
305,95┬áÔéČ
Autoseda─Źka GB EVERNA-FIX 2021 London Grey Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
305,95┬áÔéČ
Autoseda─Źka GB EVERNA-FIX 2021 Velvet Black Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
305,95┬áÔéČ

Everna-FIX
Sk. 1/2/3; UN R44 / 04; 9 - 36 kg (od cca 9 mesiacov a┼ż do 12 rokov)

RASTÚCI AUTOSEDAČKA
─îas let├ş a deti rast├║ - a to r├Żchlo! Ako rast├║ce autoseda─Źka sa gb evern-Fix dokonale hod├ş pre dlhodob├ę pou┼żitie. Je navrhnut├í tak, aby sa vyv├şjala spolo─Źne s va┼í├şm die┼ąa┼ąa vo veku od cca 9 mesiacov a┼ż do 12 rokov. V s├║lade s vysok├Żmi bezpe─Źnostn├Żmi ┼ítandardmi spolo─Źnosti gb a s vysoko kvalitn├Żmi detailmi v sebe gb evern-Fix kombinuje formu a funkciu a poskytuje tak v├í┼ímu die┼ąa┼ąu neust├íle bezpe─Źie a podporu po─Źas jeho format├şvne rokov. Autoseda─Źka gb evern-Fix poskytuje dokonal├║ rovnov├íhu medzi bezpe─Źnos┼ąou, dizajnom a funk─Źnos┼ąou a pon├║ka jedine─Źn├║ podporu po─Źas celej doby pou┼żite─żnosti.

Patentovaná naklápacie opierka hlavy
Inovat├şvny patentovan├í nakl├ípacie opierka hlavy autoseda─Źky evern-Fix zabra┼łuje, aby v├í┼ímu die┼ąa┼ąu po─Źas sp├ínku prepadla hlava dopredu. V├Żnimo─Źn├í bezpe─Źnostn├ę technol├│gie napom├íha udr┼ża┼ą hlavu die┼ąa┼ąa v bezpe─Źnej z├│ne autoseda─Źky, ─Źo je d├┤le┼żit├ę predov┼íetk├Żm pri bo─Źnom n├íraze.

Energiu redukuj├║ca technol├│gie (ER-Tech)
Energiu redukuj├║ca technol├│gia autoseda─Źky evern-Fix chr├íni va┼íe die┼ąa pri ─Źelnom n├íraze. T├íto vizion├írska bezpe─Źnostn├í technol├│gia zni┼żuje vystavenie krku die┼ąa┼ąa sil├ím n├írazu a┼ż o cca 20% a m├┤┼że tak obmedzi┼ą riziko zranenia.

Integrovan├Ż L.S.P. syst├ęm
Integrovan├Ż syst├ęm line├írny ochrany pri bo─Źnom n├íraze je k─ż├║─Źov├Żm prvkom detsk├ę autoseda─Źky evern-Fix. Vyklopen├Ż chr├íni─Ź L.S.P. syst├ęmu na strane bli┼ż┼íie k dver├ím vozidla poskytuje dodato─Źn├║ vrstvu ochrany v├í┼ího die┼ąa┼ąa pri n├íraze z boku. V porovnan├ş s toto┼żnou autoseda─Źkou bez L.S.P. zni┼żuje sily bo─Źn├ęho n├írazu o cca 25%.

Top Tether s kontrolou inštalácie
Autoseda─Źka evern-Fix je vybaven├í uchyten├şm top tether s unik├ítnou kontrolou in┼ítal├ície, ktor├í v├ís upozorn├ş na nespr├ívne zabezpe─Źenie autoseda─Źky. V kombin├ícii s pripojen├şm ISOFIX zabra┼łuje top tether nebezpe─Źn├ęmu ot├í─Źania autoseda─Źky pri nehode. Oba bezpe─Źnostn├ę prvky s├║ vybaven├ę bezpe─Źnostn├Żmi ukazovate─żmi (top tether navy┼íe obsahuje i zvukov├║ signaliz├íciu), ktor├ę upozor┼łuj├║, pokia─ż prvky nie s├║ pou┼ż├şvan├ę alebo s├║ pou┼ż├şvan├ę nespr├ívne a pom├íhaj├║ tak k spr├ívnemu pou┼ż├şvaniu autoseda─Źky.

Syst├ęm kontroly p├ísov
Syst├ęm kontroly p├ísov autoseda─Źky evern-Fix zais┼ąuje, ┼że budete pou┼ż├şva┼ą spr├ívne p├ísy pod─ża ve─żkosti v├í┼ího die┼ąa┼ąa. K├Żm prisp├┤sobujete v├Ż┼íku opierky hlavy pod─ża v├í┼ího rast├║ceho a na v├íhe p┼Öib├şraj├şc├şho die┼ąa┼ąa, syst├ęm kontroly p├ísov sa postar├í o skor├Ż prechod z 5bodov├ęho p├ísu autoseda─Źky na 3-bodov├Ż p├ís vo vozidle.

Mo┼żnos┼ą polohovania
D├┤myseln├ę polohovanie autoseda─Źky iba jednou rukou rodi─Źom umo┼ż┼łuje jednoduch├ę nastavenie autoseda─Źky evern-Fix do poz├şcie v sede ─Źi ─żahu. T├íto mo┼żnos┼ą zabezpe─Źuje maxim├ílne pohodlie pre deti a pocit istoty pre rodi─Źov.

Energiu absorbujúci škrupina
Energiu absorbuj├║ci ┼íkrupina autoseda─Źky evern-Fix, spolo─Źne s integrovan├Żm L.S.P. syst├ęmom, pohlcuj├║ energiu n├írazu, odv├ídzaj├║ vzniknut├ę sily od v├í┼ího die┼ąa┼ąa a minimalizuj├║ ├║─Źinky n├írazu.

Ventila─Źn├Ż syst├ęm
Integrovan├Ż ventila─Źn├Ż syst├ęm autoseda─Źky evern-Fix umo┼ż┼łuje cirkul├íciu vzduchu pod po┼ąahom autoseda─Źky a zais┼ąuje tak die┼ąa┼ąu pohodln├║ teplotu pre sedenie, dokonca aj v t├Żch najteplej┼í├şch d┼łoch.

Rozmery:
- d─║┼żka x ┼í├şrka x v├Ż┼íka: 58 x 44 x 82 cm

Váha:
- 12, 4 kg

L├ítkov├ę po┼ąahy mo┼żno pra┼ą v pr├í─Źke pri 30 ┬░ C.

Obsah balenia:
- detsk├í autoseda─Źka vr. ISOFIX nav├ídzac├şch