Varianta neexistuje

404,95┬áÔéČ

ks

Unik├ítna autoseda─Źka schv├ílen├í od narodenia a┼ż do 36 kg. Poskytuje vysok├║ ochranu a v├Żnimo─Źn├ę pohodlie. viac

V├Żrobca: GBK├│d produktu: P00201Doprava a platba

Barevn├ę Varianty GB Dostupnos┼ą Cena Mno┼żstvo (ks)
Autoseda─Źka GB UNI-ALL 2021 Laguna Blue Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
404,95┬áÔéČ
Autoseda─Źka GB UNI-ALL 2021 Sweet Pink Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
404,95┬áÔéČ
Autoseda─Źka GB UNI-ALL 2021 Rose Red Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
404,95┬áÔéČ
Autoseda─Źka GB UNI-ALL 2021 Night Blue Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
404,95┬áÔéČ
Autoseda─Źka GB UNI-ALL 2021 London Grey Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
404,95┬áÔéČ
Autoseda─Źka GB UNI-ALL 2021 Velvet Black Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
404,95┬áÔéČ

UNI-ALL
Sk. 0/1/2/3; UN R44 / 04; 0 - 36 kg (od narodenia a┼ż do cca 12 rokov)

VŠETKO V JEDNOM
Uni-All je v├Żnimo─Źn├Żm rie┼íen├şm pre bud├║cnos┼ą v├í┼ího die┼ąa┼ąa. Autoseda─Źka Uni-All je navrhnut├í tak, aby r├ístla s va┼í├şm die┼ąa┼ąa od narodenia do 12 rokov, je vyroben├í v s├║lade s pr├şsnymi bezpe─Źnostn├Żmi ┼ítandardmi a poskytuje nepretr┼żit├║ ochranu po─Źas format├şvne rokov v├í┼ího die┼ąa┼ąa. K├Żm inovat├şvne energiu redukuj├║ca technol├│gia chr├íni va┼íe die┼ąa pri ─Źelnom n├íraze, integrovan├Ż L.S.P. syst├ęm poskytuje k─ż├║─Źov├║ vrstvu ochrany pri n├íraze zboku. Uni-All je vybaven├í ISOFIX a uchyten├şm top tether pre dodato─Źn├ę upevnenie a zabr├ínenie nebezpe─Źn├ęho oto─Źenie autoseda─Źky po─Źas nehody. Uni-All je v┼íetko, ─Źo potrebujete - pon├║ka fenomen├ílny bezpe─Źnos┼ą a pohodlie po cel├║ dobu pou┼ż├şvania.

V┼íetko v jednej autoseda─Źke
Pri vyberan├ş detsk├ę autoseda─Źky pre va┼íe die┼ąa je Uni-All na┼í├şm najlep┼í├şm rie┼íen├şm s oh─żadom na praktickos┼ą. Autoseda─Źka Uni-All poskytuje v├Żnimo─Źn├ę pohodlie a funk─Źnos┼ą pre deti od narodenia a┼ż do 12 rokov a je tak vhodn├í do ka┼żd├ęho veku.

Energiu redukuj├║ca technol├│gie (ER-Tech)
Energiu redukuj├║ca technol├│gia autoseda─Źky Uni-All v poz├şcii po smere jazdy poskytuje v├í┼ímu die┼ąa┼ąu ochranu pri ─Źelnom n├íraze. T├íto vizion├írska bezpe─Źnostn├í technol├│gia zni┼żuje vystavenie krku die┼ąa┼ąa sil├ím n├írazu a┼ż o cca 20% a m├┤┼że tak obmedzi┼ą riziko zranenia.

Integrovan├Ż L.S.P. syst├ęm
Integrovan├Ż syst├ęm line├írny ochrany pri bo─Źnom n├íraze je k─ż├║─Źov├Żm prvkom detsk├ę autoseda─Źky Uni-All. Vyklopen├Ż chr├íni─Ź L.S.P. syst├ęmu na strane bli┼ż┼íie k dver├ím vozidla poskytuje dodato─Źn├║ vrstvu ochrany v├í┼ího die┼ąa┼ąa pri n├íraze z boku. V porovnan├ş s toto┼żnou autoseda─Źkou bez L.S.P. zni┼żuje sily bo─Źn├ęho n├írazu o cca 25%.

Top Tether a ISOFIX
Autoseda─Źka Uni-All je vybaven├í uchyten├şm top tether, ktor├Ż spolo─Źne so syst├ęmom ISOFIX zabra┼łuje nebezpe─Źn├ęmu oto─Źenie autoseda─Źky pri nehode. Oba bezpe─Źnostn├ę prvky s├║ vybaven├ę ukazovate─żmi, ktor├ę napom├íhaj├║ k spr├ívnej in┼ítal├ícii autoseda─Źky. Top Tether sa pou┼ż├şva v skupin├ích 0 a 1, a┼ż do 18 kg. potom (skupina 2/3) sa pou┼ż├şva 3-bodov├Ż bezpe─Źnostn├Ż p├ís vo vozidle.

Syst├ęm kontroly p├ísov
Syst├ęm kontroly p├ísov autoseda─Źky Uni-All zais┼ąuje, ┼że budete pou┼ż├şva┼ą spr├ívne p├ísy pod─ża ve─żkosti v├í┼ího die┼ąa┼ąa. K├Żm prisp├┤sobujete v├Ż┼íku opierky hlavy pod─ża v├í┼ího rast├║ceho a na v├íhe p┼Öib├şraj├şc├şho die┼ąa┼ąa, syst├ęm kontroly p├ísov sa postar├í o skor├Ż prechod z 5bodov├ęho p├ísu autoseda─Źky na 3-bodov├Ż p├ís vo vozidle.

Mo┼żnos┼ą polohovania (sk. 0 + / 1)
D├┤myseln├ę polohovanie autoseda─Źky iba jednou rukou rodi─Źom umo┼ż┼łuje jednoduch├ę nastavenie autoseda─Źky Uni-All do jednej zo ┼íiestich poz├şci├ş (skupina 0 + / 1). T├íto mo┼żnos┼ą zabezpe─Źuje maxim├ílne pohodlie pre deti a pocit istoty pre rodi─Źov. Autoseda─Źku mo┼żno polohova┼ą v poz├şcii po i proti smeru jazdy.

Energiu absorbujúci škrupina
Energiu absorbuj├║ci ┼íkrupina autoseda─Źky Uni-All, spolo─Źne s integrovan├Żm L.S.P. syst├ęmom, pohlcuj├║ energiu n├írazu, odv├ídzaj├║ vzniknut├ę sily od v├í┼ího die┼ąa┼ąa a minimalizuj├║ ├║─Źinky n├írazu.

novorodeneck├í vlo┼żka
Poskytnut├şm dodato─Źnej opory v oblasti bedier zais┼ąuje novorodeneck├í vlo┼żka bezpe─Źn├ę a pohodln├ę sedenie pre deti a┼ż do v├Ż┼íky 60 cm.

Rozmery:
- d─║┼żka x ┼í├şrka x v├Ż┼íka: 72 x 44 x 62,5 cm

váha:
- 14,7 kg

L├ítkov├ę po┼ąahy mo┼żno pra┼ą v pr├í─Źke pri 30 ┬░ C.

Obsah balenia:
- detsk├í autoseda─Źka vr. ISOFIX nav├ídzac├şch

Pr├şslu┼íenstvo8