Autosedačka ZOPA MATRIX 2021 - Barevné varianty Zopa: Night Black


Zopa Autosedačka Zopa Matrix pre deti od 15 kg s unikátnym systémom BLS pre správne vedenie pásu ponúka bezpečnosť a pohodlie do 36 kg (12 rokov). viac >>
Výrobca: Zopa. Kód produktu: ZOP022580NB

143,56 € s DPH

Dostupnost na dotaz Obvyklá doba dodania je 3 - 14 dní
ks
Barevné varianty Zopa Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Autosedačka ZOPA MATRIX 2021 - Barevné varianty Zopa: Night Black Night Black Dostupnost na dotaz 143,56 €
Autosedačka ZOPA MATRIX 2021 - Barevné varianty Zopa: Night Black Silver Grey Dostupnost na dotaz 143,56 €

Minimalistický dizajn, ktorý hravo zapadne do interiéru akéhokoľvek vozidla, pohodlie aj na dlhších cestách a najmä maximálnu bezpečnosť pre vaše milované - to je ďalší prírastok do ZOPA rodiny, autosedačka Matrix. Spĺňa európsku bezpečnostnú normu ECE R44 / 04 a bude plne vyhovovať dieťaťu, ktoré dosiahlo váhy 15 kg (zvyčajne 3 roky) až do chvíle, keď už nebude sedačku potrebovať (nad 150 cm a 36 kg).

Rozmaznávajte to, čo milujete najviac
Pevný a priestranný sedák je potiahnutý mäkkou PU penou a ľahkou priedušnou látkou, vďaka čomu sa o blaho svojho potomka nebudete musieť báť ani v prípade dlhších ciest. Pokiaľ bude dieťa unavené, polohovací systém vám dovolí vybrať si zo 4 polôh, v ktorých môže pohodlne zaspať. Samozrejmosťou je polohovacie poistka. Hlavová opierka disponuje dodatočným polstrovaním pod poťahom a pomáha tak chrániť citlivú detskú krčnú chrbticu aj v pozícii ležmo.

Bezpečnosť na prvom mieste
Veľké bočnice vystužené mäkkou penou kopírujú výšku dieťaťa a zároveň mu poskytujú dostatok priestoru pre príjemné sedenie. O extra ochranu sa stará systém ASIP (Advance Side Impact Protection), ktorý v prípade bočného nárazu rozloží generovanú energiu do celej štruktúry korpusu autosedačky. ASIPM možno ľubovoľne umiestniť na pravú či ľavú stranu - podľa toho, ku ktorým dverám bude mať sedačka bližšie.

Inovatívny systém pásov
Unikátny systém BLS (Belt Lock System) je novým bezpečnostným prvkom, ktorý pridáva ďalší bod pre vedenie diagonálneho pásu. Vďaka tomu je pás vedený správne cez oblasť panvy a zabraňuje tak v prípade konfliktu potencionálnemu zranenia vnútorných orgánov v bruchu. BLS zaručí, že vaše deti budú vždy pripútané správne. Môžete ich tak už od útleho veku učiť zodpovednému správaniu v aute - vďaka BLS majú možnosť samy upevniť pás bez nutnej asistencie dospelých.

Inštalácia pár pohyby
Autosedačku Matrix dá jednoducho nainštalovať pomocou trojbodového pásu vozidla. K dispozícii je aj pripojenie pomocou kotevných konektorov ISOFIT, vďaka ktorým získa autosedačka dodatočnú stabilitu a vyššiu bezpečnosť.

• Autosedačka skupiny 2-3 (15 - 36 Kg | 3.5 rokov až 12 rokov)
• 4 nastaviteľné polohy
• Výškovo nastaviteľná opierka hlavy podľa veľkosti dieťaťa
• Kvalitné polstrovanie
• Minimalistický dizajn
• ASIPM
• Belt Lock System
• Isofix
• Homologovaná podľa normy ECE R44 / 04

Parametre

Distribuce
Česká republika

Príslušenstvo 15

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás!