Varianta neexistuje

139,90┬áÔéČ

ks
Zopa

Autoseda─Źka Zopa Scale i-Size s bo─Źnou ochranou SIP pre deti do 15kg s mo┼żnos┼ąou uchytenia Isofixom ─Źi p├ísy vozidla. viac

Doprava a platba

Barevn├ę varianty Zopa Dostupnos┼ą Cena Mno┼żstvo (ks)
Autoseda─Źka ZOPA SCALE i-Size 2021 Black Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
139,90┬áÔéČ
Autoseda─Źka ZOPA SCALE i-Size 2021 Grey Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
139,90┬áÔéČ
Autoseda─Źka ZOPA SCALE i-Size 2021 Blue Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
139,90┬áÔéČ
Autoseda─Źka ZOPA SCALE i-Size 2021 Red Dostupnost na dotaz
Sledova┼ą dostupnos┼ą
139,90┬áÔéČ

Atrakt├şvny autoseda─Źka, ktor├í nikdy nesklame
 
Kr├ísna, pohodln├í, a hlavne nadmieru bezpe─Źn├í - tak├í je autoseda─Źka Scale ur─Źen├í pre vekov├║ skupinu 2/3. Teda deti pribli┼żne od 3,5 roka do 12 rokov (100 cm a┼ż 150 cm).
Ako je v dne┼ínej dobe ┼ítandardom, Scale je vybaven├í pr├şdavnou bo─Źnou ochranou SIP, ktor├í v pr├şpade bo─Źn├ęho n├írazu die┼ąa bezpe─Źne zaist├ş. Pri─Źom svoju funkciu tu pln├ş aj pevn├ę, ┼ípeci├ílne tvarovan├ę bo─Źnice, ktor├ę kompletne zabezpe─Ź├ş telo die┼ąa┼ąa v celom rozsahu pou┼żitia.
┬áJe celkom be┼żn├ę, ┼że u niektor├Żch seda─Źiek tejto kateg├│rie sa pri nastavovan├ş v├Ż┼íky hlavovej op├┤r-ky dv├şha z├írove┼ł aj bo─Źnice. ─î├şm sa pr├şli┼í odkr├Żva telo die┼ąa┼ąa a jeho zranite─żn├í bru┼ín├ę partie. U autoseda─Źky Scale je v┼íak v─Ćaka pevnej bo─Źnici t├íto oblas┼ą dobre chr├ínen├í. Predch├ídza sa tak mo┼żn├Żm zraneniam m├Ąkk├Żch tkan├şv a org├ínov brucha pri potenci├ílnym bo─Źnom n├íraze.
Kv├┤li maxim├ílnej ochrane pri bo─Źnom n├íraze potom sl├║┼żi aj pohodln├í hlavov├í opierka, ktor├í na rozdiel od in├Żch nie je tvoren├í krehk├Żm polystyr├ęnom (EPS), ale ve─żmi kvalitn├Żm expandovan├Żm polypropyl├ęnom (EPP) a pam├Ą┼ąovou penou. M├┤┼żete si tak by┼ą ist├ş, ┼że pre bezpe─Źie svojho die┼ąa┼ąa na cest├ích ste urobili maximum. Autoseda─Źka Scale bola d├┤kladne testuj├║ v holandsk├Żch testovac├şch laborat├│ri├ích, kde pre┼íla ve─żmi n├íro─Źn├Żm testovan├şm a pr├şsnymi dynamick├Żmi sk├║┼íkami (simul├ícia bo─Źn├ęho i ─Źeln├ęho n├írazu) a obst├íla na v├Żborn├║.
V pr├şpade in┼ítal├ície autoseda─Źky do vozidla sa pou┼ż├şva Isofix alebo len bezpe─Źnostn├Ż p├ís auta. Aby ste svojmu die┼ąa┼ąu dopriali komfortn├ę posedenie, okrem pr├şjemn├ęho polstrovanie a zabezpe─Źenie hlavi─Źky hlavovou opierkou je Scale vybaven├í aj nastaven├şm sklonu sedadla. Odpo─Źinok a sp├ínok zvl├í┼í┼ą pri dlh├Żch cest├ích tak bude pre die┼ąa skuto─Źne v├Żdatn├Ż.

Prednosti autoseda─Źky v kocke
ÔÇó Pre deti od 3,5-12 rokov (100-150 cm)
ÔÇó Modern├Ż dizajn a pevn├ę a odoln├ę materi├íly
ÔÇó Pr├şdavn├í bo─Źn├í ochrana SIP v pr├şpade bo─Źn├ęho n├írazu
ÔÇó Pevn├ę bo─Źnice chr├íniaci die┼ąa v celom rozsahu
ÔÇó Hlavov├í opierka s kvalitnou EPP v├Żpl┼łou a pam├Ą┼ąovou penou pre maxim├ílne bezpe─Źie
ÔÇó p├║tanie Isofixom
ÔÇó 5 pol├┤h nastavenia sklonu
ÔÇó Sp─║┼ła ECE R 129 i-Size normu
ÔÇó Testovan├ę v Holandsku

Pr├şslu┼íenstvo19