Cumlík ELODIE DETAILS 2021 - Florian The Fox


Výrobca: Elodie Details. Kód produktu: 30100146654NA

9,01 € s DPH

Dostupnost na dotaz Obvyklá doba dodania je 3 - 14 dní
ks

Nemusíte vedieť hovoriť, aby ste mohli vyjadriť sami seba! V širokej ponuke cumlíkov od Elodie Details nájdete štýl pre každú náladu a každú osobnosť. Hravý, neočakávaný alebo proste len pekný, zaručene si nájdete svojho obľúbenca.
Tieto vysoko kvalitné cumlíky majú ortodontickú sacia časť, ktorá predchádza vzniku ortodontických vád do budúcnosti. Návod na používanie je súčasťou balenia produktu. Nezabudnite si zladiť cumlík s vhodným klipom k cumlíku od Elodie Details v rovnakom dizajne.

Veľkosť: vhodný pre deti od 3 mesiacov
Materiál: sacia časť: silikón / kryt: plast TRITAN (100% BPA-Free)
Bezpečnostný štandard: EN-1400: 2013

Pred prvým použitím cumlík sterilizujte. Dajte cumlík do vriacej vody a nechajte variť po dobu 5 minút. Potom nechajte cumlík vychladnúť a zo sacej časti vytlačte zvyšnú vodu. Na čistenie nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky. Po sterilizácii by ste mali cumlík umývať v teplej vode. Neodporúčame cumlíky sterilizovať v mikrovlnnej rúre. Cumlíky často majú kovové detaily a zlaté a strieborné cumlíky z našej Exkluzívna kolekcia by nikdy nemali byť sterilizované v mikrovlnnej rúre, pretože sa tým zničí ich metalický povrch.

Parametre

Země původu
Švédsko
Distribuce
Česká republika

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás!