237,95 €

Dostupnost na dotaz Sledovať dostupnosť - Obvyklá doba dodania je 3 - 14 dní
ks
Cybex

Supermodelka Karolina Kurková ku príležitosti svojich 35. narodenín predstavila v newyorskom podniku 10 Corso Como oslňujúci kolekciu kočíkov, autosedačiek a detských nosidiel.

Cybex by Karolina Kurkova. Štýlová prebaľovacia taška je so svojím dômyselným systémom vnútorných vreciek, s odnímateľným termo držiakom na fľašu, prebaľovací podložkou a vodeodolnou priehradkou ideálnym spoločníkom. viac

Kód produktu: 519003112Doprava a platba

Cybex by Karolina Kurkova
Kolekcii dominuje téma lásky. Láska sa zrkadlí vo všetkej Karolínin tvorbe, rovnako tak ako jej módne cítenie. Dizajnový, láskyplný bozk prestupuje kolekcií rovnako ako odvážna škála farieb. Štýlové bodkami dodávajú punc nadčasovosti a sú symbolom vrtošivé hravosti. "Prijatie, porozumenie a láska sú pre mňa to najdôležitejšie. Bez lásky nemôžeme fungovať. Ja napríklad nemôžem žiť bez lásky k svojim deťom, svojmu mužovi a ku svojej rodine, "vyhlásila Karolina.

CYB_19_temp_EU_web_banner_KK_830x360_2

Kolekcia CYBEX by Karolína Kurková čiastočne vznikla za použitia recyklovaných vlákien REPREVE®. Tieto vlákna využívajú materiálu zozbieraného z až 31 recyklovaných PET fliaš a CYBEX sa vďaka tomuto postupu zaraďuje medzi značky, ktorým záleží na ochrane životného prostredia. Značka tak naozaj kráča v stopách svojho sloganu CYBEX - pre rodičov zajtrajška.

10_CYBEX_LOOK10_6062_v3

Prebaľovacia taška

Štýlová prebaľovacia taška je so svojím dômyselným systémom vnútorných vreciek, s odnímateľným termo držiakom na fľašu, prebaľovací podložkou a vodeodolnou priehradkou ideálnym spoločníkom. Všetko v nej má svoje miesto. Dokonca, keď potrebujete mať voľné ruky, môžete ju nosiť ako štýlový batoh.