56,95┬áÔéČ

Dostupnost na dotaz Sledova┼ą dostupnos┼ą - Obvykl├í doba dodania je 3 - 14 dn├ş
ks
Cybex

K├│d produktu: 520004321Doprava a platba

SensorSafe 4v 1 Safety Kit
M├║dra spona, ktor├í vylep┼íuje bezpe─Źie v├í┼ího die┼ąa┼ąa vo vozidle

Pocit istoty pre v├ís, vylep┼íen├ę bezpe─Źie pre va┼íe die┼ąa. CYBEX spojil modern├║ technol├│giu s d├┤myseln├Żm dizajnom a vytvoril SensorSafe: jedine─Źn├║ bezpe─Źnostn├║ sponu, ktor├í v├ím pom├íha dba┼ą na bezpe─Źie a zdravie v├í┼ího die┼ąa┼ąa. Spona sa pripev┼łuje sa na bezpe─Źnostn├ę p├ísy. SensorSafe poskytuje k─ż├║─Źov├ę upozornenia, ktor├ę napom├íhaj├║ predch├ídza┼ą kr├şzov├Żm situ├íci├ím: pri rozopnut├ş spony die┼ąa┼ąom, pri ponechan├ş die┼ąa┼ąa vo vozidle, pri dlhom pobyte die┼ąa┼ąa v autoseda─Źke alebo ak okolit├í teplota dosiahne pr├şli┼í vysok├ę alebo n├şzke hodnoty. V┼íetky upozornenia sa zasielaj├║ na v├í┼í chytr├Ż telef├│n prostredn├şctvom Bluetooth a ─żahko ovl├ídate─żn├ę aplik├ície, ktor├í z├írove┼ł obsahuje n├ívod na in┼ítal├íciu, in┼ítrukt├í┼żne vide├í, odpovede na naj─Źastej┼íie ot├ízky a ─Ćal┼íie.

Kontrola bezpe─Źnostn├Żch p├ísov
Spona SensorSafe zabra┼łuje die┼ąa┼ąu vyk─║znu┼ą z bezpe─Źnostn├Żch p├ísov autoseda─Źky. Ak sa die┼ąa┼ąu podar├ş sponu rozopn├║┼ą, okam┼żite o tom dostanete upozornenie na v├í┼í chytr├Ż telef├│n.

KONTROLA TEPLOTY
Zabezpe─Źuje, aby va┼íe die┼ąa v┼żdy cestovalo v bezpe─Źnej teplote.
Spona SensorSafe monitoruje teplotu vo vn├║tri v├í┼ího vozidla a predch├ídza tak prehriatiu alebo podchladeniu v├í┼ího die┼ąa┼ąa. Akon├íhle teplota dosiahne pr├şli┼í vysok├ę alebo n├şzke ├║rovne, dostanete na v├í┼í chytr├Ż telef├│n upozornenia prostredn├şctvom aplik├ície.

V├ŁSTRAHA - osamoten├í DIE┼ĄA - ZAISTITE, ┼ŻE JE VA┼áE DIE┼ĄA V┼ŻDY S rodi─Źmi alebo s milovanej osobe
Ak by ste va┼íe die┼ąa zabudli vo vozidle, bezpe─Źnostn├í spona SensorSafe v├ís o tom dok├í┼że informova┼ą pomocou ozn├ímenia na va┼íom smartf├│ne. ─Äalej je tie┼ż mo┼żn├ę upozorni┼ą n├║dzov├ę kontakty a ozn├ími┼ą im polohu vozidla.

UPOZORNENIE na prest├ívku - D├ü V├üM VEDIE┼Ą, AK DIE┼ĄA SED├Ź v autoseda─Źke pr├şli┼í dlho
Spona SensorSafe v├ím pripomenie pravidelne vybera┼ą die┼ąa z autoseda─Źky. Upozornenie na prest├ívku sa spust├ş, ak je spona SensorSafe zapnut├í dlh┼íiu dobu.

SensorSafe 4-in-1 Safety Kit je samostatne dostupn├ę pr├şslu┼íenstvo, ktor├ę je mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą na vybran├Żch autoseda─Źk├ích CYBEX a gb. Dostupn├ę s├║ 2 verzie: SensorSafe Infant (sk. 0) a SensorSafe Toddler (sk 0 + / 1).

SensorSafe Infant (kojenec):
ÔÇó CYBEX Aton M i-Size
ÔÇó CYBEX Cloud Z i-Size

SensorSafe Toddler (bato─ża):
ÔÇó CYBEX rad Sirona Z
ÔÇó CYBEX rad Sirona Z i-Size
ÔÇó CYBEX rad Sirona S
ÔÇó CYBEX rad Sirona M
ÔÇó gb rad Vaya

SensorSafe 4-in-1 Safety Kit je samostatne dostupn├ę pr├şslu┼íenstvo, ktor├ę je mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą na vybran├Żch autoseda─Źk├ích CYBEX a gb. Dostupn├ę s├║ 2 verzie: SensorSafe Infant a SensorSafe Toddler.