FUSAK CYBEX BY KAROLINA KURKOVA 2020

Cybex Supermodelka Karolina Kurkov√° ku pr√≠leŇĺitosti svojich 35. naroden√≠n predstavila v newyorskom podniku 10 Corso Como oslŇąuj√ļci kolekciu końć√≠kov, autosedańćiek a detsk√Ĺch nosidiel.
Cybex by Karolina Kurkova. Kolekcii dominuje t√©ma l√°sky. L√°ska sa zrkadl√≠ vo vŇ°etkej Karol√≠nin tvorbe, rovnako tak ako jej m√≥dne c√≠tenie. Dizajnov√Ĺ, l√°skypln√Ĺ bozk prestupuje kolekci√≠ rovnako ako odv√°Ňĺna Ň°k√°la farieb. ҆t√Ĺlov√© bodkami dod√°vaj√ļ punc nadńćasovosti a s√ļ symbolom vrtoŇ°iv√© hravosti.
viac >>

V√Ĺrobca: Cybex. K√≥d produktu: 519003110

162,83¬†‚ā¨ s DPH

Dostupnost na dotaz Obvyklá doba dodania je 3 - 14 dní
ks

Cybex by Karolina Kurkova
Kolekcii dominuje t√©ma l√°sky. L√°ska sa zrkadl√≠ vo vŇ°etkej Karol√≠nin tvorbe, rovnako tak ako jej m√≥dne c√≠tenie. Dizajnov√Ĺ, l√°skypln√Ĺ bozk prestupuje kolekci√≠ rovnako ako odv√°Ňĺna Ň°k√°la farieb. ҆t√Ĺlov√© bodkami dod√°vaj√ļ punc nadńćasovosti a s√ļ symbolom vrtoŇ°iv√© hravosti. "Prijatie, porozumenie a l√°ska s√ļ pre mŇąa to najd√īleŇĺitejŇ°ie. Bez l√°sky nem√īŇĺeme fungovaŇ•. Ja napr√≠klad nem√īŇĺem ŇĺiŇ• bez l√°sky k svojim deŇ•om, svojmu muŇĺovi a ku svojej rodine, "vyhl√°sila Karolina.

CYB_19_temp_EU_web_banner_KK_830x360_2

Kolekcia CYBEX by Karol√≠na Kurkov√° ńćiastońćne vznikla za pouŇĺitia recyklovan√Ĺch vl√°kien REPREVE¬ģ. Tieto vl√°kna vyuŇĺ√≠vaj√ļ materi√°lu zozbieran√©ho z aŇĺ 31 recyklovan√Ĺch PET fliaŇ° a CYBEX sa vńŹaka tomuto postupu zarańŹuje medzi znańćky, ktor√Ĺm z√°leŇĺ√≠ na ochrane Ňĺivotn√©ho prostredia. Znańćka tak naozaj kr√°ńća v stop√°ch svojho sloganu CYBEX - pre rodińćov zajtrajŇ°ka

02_CYBEX_LOOK2_1159_v2

Fusak 
Elegantn√Ĺ fusak s pr√≠jemn√Ĺm fleecov√Ĺm spracovan√≠m na vn√ļtornej strane. Vodeodoln√© materi√°ly chr√°ni pred zimou, vetrom i daŇĺńŹom.

Diskusia

M√°te ot√°zku?

Kontaktujte n√°s!