Kočík pre bábiky CAROLLE CYBEX LANDAU 3V1 PRIAM 2022

Novinka

Doprava zdarma Zľava za registráciu 5%


Kočík pre bábiky francúzskej značky Carolle je dokonalou kópiou známeho kočíka Cybex Priam. V kombinácii 3v1 zaujme každé dievčatko. viac >>
Kód produktu: 24459

101,89 € s DPH

ks

Prechádzky s bábikou budú pre vaše dieťatko nezabudnuteľné. Postará sa o to francúzska značka Corolle a jej unikátna novinka, ktorou je kočík Cybex Landau 3in1 Priam. Kočík v trojkombinácii vyzerá ako skutočný kočík pre bábätko, pôsobí realisticky a je dokonale prepracovaný do toho najmenšieho detailu. Kočík pre bábiku s veľkosťou 42 cm má skladaciu striešku, ktorú malí rodičia určite ocenia a zamilujú si tiež moderný dizajn v unisex šedej farbe. S týmto jedinečným kočíkom v trojkombinácii sa budú vaše deti cítiť ako skutoční rodičia.

Kočík je ako stvorený na prechádzky s bábikou a umožňuje deťom vybrať si z troch možností poskladania: športový kočík, hlboký kočík alebo vanička, ktorá je vhodná aj na prenos bábiky. Kočík vyrobený z prvotriednych materiálov má štyri tiché kolieska, pričom predné kolieska sú otočné, vďaka čomu je kočík stabilný a dieťatko s ním bude vedieť okamžite manipulovať. Hlboký kočík disponuje sklápacou strieškou a úložným priestorom, kam si deti môžu uložiť nielen obľúbené hračky, ale aj doplnky, ktoré im pomôžu lepšie sa postarať o svoju milovanú bábiku. Kočík sa dá veľmi rýchlo a jednoducho zložiť a premeniť do inej polohy a jeho obrovskou výhodou je, že úplne zložený nezaberá takmer žiadne miesto.

Kočíkovanie milovanej bábiky patrí medzi najobľúbenejšie hry malých detí a kočík Cybex Landau 3in1 Priam Corolle je preto dokonalou hračkou pre všetky dievčatká od 3 rokov. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručia vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže pochváliť prestížnym ocenením Parents' Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náručia svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

VLASTNOSTI

  • kočík pre bábiku
  • trojkombinácia - hlboký kočík, športový kočík a vanička
  • pre bábiku s veľkosťou 42 cm
  • od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
  • L60 x H64,5 x 36,5 cm
  • výška madla 65 cm

Parametre

Země původu
Francie
Distribuce
Česká republika

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás!