ORGANIZÉR na kočík ABC Design FASHION EDITION 2020 Fox


Praktický organizér ABC Design v limitovanej edícii FOX s uzatvárateľnou vreckom na klasický zips je ideálnym doplnkom na drobnosti a nevyhnutnosti, ktoré chcete mať po ruke. viac >>
Výrobca: ABC Design. Kód produktu: 12001672006

40,22 € s DPH

Dostupnost na dotaz Obvyklá doba dodania je 3 - 14 dní
ks

Organizér

Štýlové. Luxusný. Exkluzívne. Nová definícia krásy. Kombinácia vysoko kvalitných materiálov, pôsobivého spracovanie a elegantných farieb pre ohromujúci, moderný vzhľad.

Vyraziť si s dieťaťom von vyžaduje plánovanie a nutnosť vziať so sebou veľa vecí

Pre riadnu organizáciu je potreba mať všetko nielen so sebou, ale aj rýchlo po ruke. To čo potrebujete, je praktický úschovný priestor. ABC Design Organizér možno pripevniť priamo na rukoväť kočíka. Je priestranný a umožňuje praktické a bezpečné uschovanie všetkých užitočných vecí vo vašom dosahu. Hlavné priehradku možné rozdeliť a je vybavená uzatvárateľnou vnútornou vreckom. Fľaša je možné uložiť do praktického držiaku a vlhké obrúsky sa zmestia do dodatočnej brašne s chytrým magnetickým zatváraním.

Dôležité údaje a fakty:
Rozmery (D x Š x V) 28 x 11 x 15,5 cm
Celková hmotnosť 0,3 kg

Organizér možno zakúpiť aj v limitovanej edícii  Diamond Edition

Prosíme, berte na vedomie, že farby zobrazené na monitore sa môžu od skutočných farieb mierne líšiť. Zároveň si vyhradzujeme právo previesť malé zmeny v dizajne a modeloch. Chcete si byť istí výberom? Váš špecializovaný predajca vám môže ukázať najnovšie kolekcie a pomôcť vám nájsť správnu farbu.

Parametre

Země původu
Německo
Distribuce
Česká republika

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás!