Organiz├ęr TravelKid Entertain REER 2019

Organiz├ęr TravelKid Entertain REER 2019 viac >>
V├Żrobca: Reer. K├│d produktu: 86051

14,95┬áÔéČ s DPH

Dostupnost na dotaz Obvykl├í doba dodania je 3 - 14 dn├ş
ks

Organiz├ęr TravelKid Entertain REER 2019

Na bezpe─Źn├ę skladovanie hra─Źiek, kn├şh a pod., Chr├íni sedadlo od ne─Źist├┤t, extra ve─żk├ę prieh─żadn├ę okno s dotykovou f├│liou, vhodn├ę pre tablety do 12,5

Poriadok a ochrana na cestách

Dlh├ę jazdy autom m├┤┼żu by┼ą niekedy naozaj stresuj├║ce pre rodi─Źov a deti. Dlh├ę sedenie a monot├│nnos┼ą jazdy sa pre deti r├Żchlo stane nudn├Żm. Nechc├║ len sedie┼ą, potrebuj├║ zamestna┼ą. Plly┼í├íci, knihy a ─Ćal┼íie hra─Źky spr├şjemn├ş z├íbavu.

V vreck├íri TravelKid Entertine m├┤┼żete ulo┼żi┼ą v┼íetky veci, ktor├ę zhab├║ Va┼íe deti a z├írove┼ł chr├íni autoseda─Źky pred ne─Źistotami.

Ochrann├Ż vreck├ír je jedn├Żm z produktov Reer TravelKid. Tieto produkty zais┼ąuj├║ bezpe─Źnos┼ą a poriadok v aute a u─żah─Źuj├║ cestovanie s de┼ąmi.

Maximálne pohodlie

pri jazde s kinom na zadnom sedadle.
Oddiel pre tablet premen├ş vreck├ír na z├íbavn├║ stanicu s hrami a filmami. Oddiel je vhodn├Ż pre tablety do 12,5 ". V─Ćaka dotykovej f├│lii m├┤┼że by┼ą tablet ovl├ídan├Ż, bez toho aby ste ho museli vytiahnu┼ą. Aby bolo zaisten├ę bezpe─Źn├ę uchytenie pr├şstroja, je priestor pre tablety na pevno uzavret├Ż na 3 stran├ích a m├┤┼że by┼ą hore uzavret├Ż pomocou such├ęho zipsu . Bo─Źnice zabra┼łuj├║ prehriatiu pr├şstroja a umo┼ż┼łuj├║ pripojenie sl├║chadiel alebo nab├şjacieho k├íbla.

U┼żito─Źn├Ż vreck├ír

pomocn├şk pre bezpe─Źn├ę ukladanie.S TravelKid Entertain m├í va┼íe die┼ąa v┼żdy po ruke svoje hra─Źky. ┼átyri r├┤zne ve─żk├ę oddiely - niektor├ę s uz├íverom na such├Ż - pon├║ka dostatok priestoru pre v┼íetko, ─Źo potrebujete na cest├ích: od ply┼íov├Żch hra─Źiek a┼ż po knihy a ma─żovanie na cest├ích. M├┤┼żete s├║stredi┼ą na uvo─żnen├║ jazdu, preto┼że o va┼íe die┼ąa je dobre postaran├ę a v┼íetko je bezpe─Źne ulo┼żen├ę.

Praktick├í ochrana operadla┬ábr├íni zne─Źisteniu detskou obuvou.

Vzh─żadom k svojej ve─żkosti organiz├ítor zakryje cel├║ zadn├║ plochu sedadl├í v├Ą─Ź┼íiny vozidiel. Tak┼że ak va┼íe die┼ąa sa ┼ípinav├Żmi top├ínkami kopne do predn├ęho sedadla, je chr├ínen├ę TravelKid Entertein pred zne─Źisten├şm. V─Ćaka vode a ne─Źistot├ím odpuzuj├şc├şmu materi├ílu mo┼żno organiz├ęr po jazde ─żahko a r├Żchlo vy─Źisti┼ą.

R├Żchle a jednoduch├ę uchytenie┬ávhodn├ę pre v┼íetky be┼żn├ę autosedadla.┬áVreck├ír je pripevnen├Ż k sedadlu v nieko─żk├Żch jednoduch├Żch krokoch. Jednoducho polo┼żte popruhy okolo opierky hlavy a sedadl├í, zatvorte sponu a utiahnite.┬áV─Ćaka dlh├Żm p├ísom je TravelKid Entertain dokonale ide├ílny aj pre ┼íirok├ę ┼íportov├ę sedadl├í.

Poriadok, bezpe─Źnos┼ą a z├íbava┬ás TravelKid v aute.

Nov├Ż rad TravelKid obsahuje r├┤zne autodoplnky. V┼íetky produkty s├║ zameran├ę na to, aby bolo cestovanie pre va┼íe die┼ąa ─Źo najpr├şjemnej┼íie a chr├ínilo auto pred ne─Źistotami a po┼íkoden├şm. Okrem vreck├írov na zadnej ─Źasti predn├Żch sedadiel s├║ s├║─Źas┼ąou sortimentu tie┼ż ochrann├ę podlo┼żky, ├║lo┼żn├Ż box s organiz├ęrom a podlo┼żka na ma─żovanie.┬áPri v├Żbere materi├ílu bol kladen├Ż ve─żk├Ż d├┤raz na kvalitu a kvalitn├ę spracovanie. V┼íetky produkty TravelKid s├║ vyroben├ę z materi├ílu odpudzuj├║ceho vodu a ne─Źistoty, a mo┼żno ich ─żahko ─Źisti┼ą.

podrobnosti:

- u┼żito─Źn├Ż vreck├ír pre bezpe─Źn├ę ulo┼żenie hra─Źiek, kn├şh a pod

- chr├íni sedadlo od ne─Źist├┤t

- extra ve─żk├ę prieh─żadn├ę okno s dotykovou f├│liou, vhodn├ę pre tablety do 12,5 "

- vhodn├Ż pre v┼íetky be┼żn├ę sedadl├í

- extra dlh├Ż popruh

- tie┼ż vhodn├Ż pre ┼íportov├ę sedadl├í

- ─żahko sa ─Źist├ş v─Ćaka vode a ne─Źistot├ím odpuzuj├şc├şmu materi├ílu

Rozmery: cca 45 x 58 cm

Materiál: polyester, PVC
Farba: ┼íed├í melan┼ż
Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás!