Podvozok Cybex E-PRIAM + SEAT 2021


Cybex Revolúcia medzi kočíkmi. Uľahčite si život novým kočíkom E-PRIAM, vďaka ktorému pre Vás nebude žiadny terén problém. viac >>
Výrobca: Cybex

1 210,95 € s DPH Štandardná cena 1 309,72 €, Ušetríte 8% (98,77 €)

ks
Barevné varianty Cybex Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
Podvozok Cybex E-PRIAM + SEAT 2021 Chrome Black Dostupnost na dotaz
1 233,95 €
1 210,95 €
Podvozok Cybex E-PRIAM + SEAT 2021 Chrome Brown Dostupnost na dotaz
1 233,95 €
1 210,95 €
Podvozok Cybex E-PRIAM + SEAT 2021 Matt Black Dostupnost na dotaz
1 233,95 €
1 210,95 €
Podvozok Cybex E-PRIAM + SEAT 2021 Rosegold Dostupnost na dotaz
1 309,72 €
1 286,95 €
Podvozok e-PRIAM
 
Revolučná múdra technológia sa stretáva s luxusným dizajnom - e-PRIAM - prvý e-kočík od Cybex. Inteligentný, intuitívne a výnimočne inovatívne e-PRIAM vám umožní ľahko brázdiť po kopcoch a chytro sa prispôsobí nepriaznivému povrchu, ako je napr. Piesok, štrk alebo dlažobné kocky. Zažite čarovný pocit odľahčeného nákladu, uhladené kamenisté cesty alebo sprístupneného náročného stúpania.
 
Choďte ďalej, obohaťte svoj každodenný život a majte viac energie pre vás i pre budúce cesty s vaším dieťaťa.
 
PODPORA
DO KOPCA A Z KOPCA
Náročné tlačenie kočíka do kopca je problémom minulosti - e-PRIAM vám v potrebných chvíľach podá pomocnú ruku. Po svojej aktivácii kočík monitoruje úsilie vyvinuté pri jeho tlačení a podporí váš výstup tak, že aj prudké stúpanie pre vás bude prechádzkou po rovine.
V rukoväti kočíka integrované senzory zaznamenávajú tlak a ťah, ktorý vyvíjate na rukoväť počas jazdy a prispôsobujú podľa toho chytrou podporu pre jazdu do kopca a z kopca. Spúšťanie tejto asistencie je tak dômyselne premyslené a hladké, že vám jazda do / z kopca bude pripadať ako jazda po rovine.
 
Elektronické funkcie vám pomôžu pri stúpaní o náklone až cca 25% (cca 14 °). To zhruba zodpovedá náklonu známej ulice Lombard Street v San Franciscu.

CYB_epriam_city_uphill_wclaim_CMYK_A1_300dpi_verticalCYB_epriam_mountain_wclaim_downhill_CMYK_A1_300dpi_verticalCYB_epriam_beach_uneven_wclaim_CMYK_A1_300dpi_vertical

PODPORA
Na nerovnom povrchu
Neváhajte nad jazdou mimo chodník: e-PRIAM vám umožní ľahko prekonať nerovný terén, ako sú napríklad piesočné pláže, nespevnené cesty alebo snehom zasypané ulice. Jednoduchšie cestovanie pre vás, pohodlnejšie cestovanie pre vaše dieťa.
 
INDIVIDUÁLNE DESIGN
Prispôsobte si váš e-PRIAM podľa vášho vkusu. Skombinujte vami zvolený podvozok s jedným z širokého výberu Seat pack a zmeňte tak vzhľad vášho kočíka kedykoľvek sa vám zachce. Všestranný a štýlový podvozok je dostupný v niekoľkých sofistikovaných prevedeniach:
moderné Matt Black
rafinovaný Rosegold
štýlový chrome s čiernymi alebo hnedými detaily.
 
4 v 1 CESTOVNÝ SYSTÉM
Nový 4 v 1 cestovný systém robí z kočíka e-PRIAM flexibilného a pohodlného spoločníka na cesty. Všestranný podvozok vám umožňuje prispôsobiť kočík podľa vašich potrieb a pomôže vám čeliť všetkým nástrahám mobilného života. Okrem nových korbičiek LUX Carry Cot a LITE Cot môžete na kočík nasadiť tiež víťazné detské autosedačky CYBEX. Pre staršie deti potom možno ku kočíku e-PRIAM pripevniť praktickú športové nadstavbu, ktorú možno používať po i proti smeru jazdy.

 

CYB_19_y270_EU_e-Priam_ROGO_SeatPack_PRBL_4in1_TravelSystem


ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU:
 
Cybex Platinum e-Priam podvozok: Hliníkový podvozok s plastovými časťami.
 
Váha: 10,7 kg
 
Rozmery:
- Zložený kočík bez športovej nadstavby: D 950 mm / Š 600 mm / V 300 mm
- Kompaktne zložený kočík bez športovej nadstavby (bez koliesok): D 800 mm / Š 510 mm / V 210 mm
 
batérie:
e-PRIAM je napájaný lítium-iónovou batériou a v závislosti od zaťaženia a okolitých podmienkach má dojazd cca 8-45 km. Batériu možno dobiť počas šiestich hodín a úroveň jej nabitie je možné ľahko skontrolovať pomocou LED indikátora na zadnej osi kočíka.
 
senzory:
Senzory v rukoväti zaznamenávajú úroveň tlačenie a ťahanie kočíka a premyslený algoritmus neustále prepočítava optimálnu mieru podpory, ktorú práve potrebujete. Vďaka tomu sa e-PRIAM dokáže bleskovo prispôsobiť okolitým podmienkam.

Motory:
Dodatečnou sílu při jízdě s kočárkem e-PRIAM vám dodávají dva elektromotory, které jsou dostatečně tiché, aby nerušily klidný spánek vašeho dítěte. Každý z elektromotorů se diskrétně schovává za zadními koly na obou stranách zadní nápravy.

Príslušenstvo 13

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás!